بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

خط قرمز کمال روی حرف‌های برانکو (عکس)
دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت 18:25
خط قرمز کمال روی حرف‌های برانکو (عکس)
کامیابی نیا که به دنبال دستیابی به لیست حضور در تیم ملی در جام جهانی روسیه بود، اکنون کار سخت‌تری پیش روی خود می‌بیند.

به گزارش "توپ 90"، هافبک دفاعی پرسپولیس که بعد از مصدومیت در رفتگی کتف در دیدار مقابل سیاه جامگان و بعد از آن لخویا زیر تیغ عمل جراحی رفت و به واسطه آن چند هفته‌ای دور از میادین بود، رفته رفته توانست به فرم بدنی و فنی مدنظر کادرفنی دست یابد.


او که خصوصا طی 10 دیدار اخیر یکی از ستاره‌های اصلی پرسپولیس محسوب می‌شد، بار دیگر دچار بدشانسی شده و در پایان تمرین این تیم و در زمان حضور در استخر در زمان دایو دچار مصدومیت دوباره از ناحیه کتف شد.


این بازیکن بعد از پشت سر گذاشتن مراقبت‌های اولیه و تمرینات اختصاصی، از امروز در کنار کادرپزشکی پرسپولیس تمرینات خود را پی گرفته تا بتواند در فرصت کوتاه باقیمانده برخلاف صحبت‌های برانکو ایوانکوویچ همچنان شانس بزرگ حضور در روسیه را برای خود حفظ کند. برانکو ضمن انتقاد از بازیکن ملی‌پوش تیمش بابت اینکه این مصدومیت باعث خواهد شد تا او جام جهانی را از دست بدهد واکنش نشان داده بود. با این حال کامیابی نیا که اکنون تنها دو ماه فرصت پیش روی خود می‌بیند که بتواند در لیست نهایی تیم ملی حضور یابد باید هر چه زودتر با تمرینات و دستیابی به آمادگی دو هفته قبل خود روی حضور در روسیه حساب باز کند. باید دید او قادر خواهد بود با روحیه جنگندگی بالای خود برخلاف صحبت‌های سرمربی‌اش ضمن دستیابی به این آمادگی بار دیگر در اردوی تیم ملی نیز حضور یابد یا خیر.