بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ممنوعیت داوران از پاسخگویی و تحلیل
دوشنبه, 02 بهمن 1396 ساعت 18:25
ممنوعیت داوران از پاسخگویی و تحلیل
نشست اعضای کمیته داوران با حضور مهدی تاج و محمدرضا ساکت برگزار شد و موارد جدیدی که مهمترین آن ممنوعیت از حضور در برنامه‌های نقد و بررسی توسط داوران بود به تصویب رسید.

به گزارش "توپ 90" و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست کمیته داوران با حضور مهدی تاج، محمدرضا ساکت، فریدون اصفهانیان، رضا غیاثی، حسین عسکری، زاهد بحرینی، محمدرضا فلاح، علیرضا سهرابی و فاطمه فهیمی بعدازظهر امروز در  سالن اجتماعات روابط عمومی فدراسیون برگزار و موارد زیر به تصویب اعضا رسید.


1- مقرر شد فریدون اصفهانیان به عنوان رئیس کمیته داوران با اختیار کامل پاسخگوی کلیه مسائل داوری و کمیته داوران باشند و رضا غیاثی به عنوان سخنگوی کمیته داوران انجام وظیفه کند.


2- تاکید به اعمال بخشنامه ماده 30 آیین نامه کمیته داوران (حضور در رسانه های گروهی) که به شرح زیر است:


شرکت کلیه داوران فعال در برنامه‌های دیداری و شنیداری و انجام مصاحبه با رسانه‌های گروهی شامل صدا و سیما، جراید و خبرگزاری‌ها در خصوص مطالب داوری اکید ممنوع است و ناظران رسمی فدراسیون بدون مجوز کمیته داوران مجاز نیستند در برنامه‌های کارشناسی که امر تحلیل مسابقات زیر مجموعه فدراسیون را انجام می‌دهد شرکت کنند و در آن خصوص اظهارنظر نمایند. در غیر این صورت برای بار اول چهار هفته و بار دوم سه ماه و بار سوم از انجام وظیفه داوری و نظارت حذف می‌شوند.


3-انتخاب مدرسان جهت شرکت در دوره مدرسی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی بانوان و آقایان که در اسفندماه 96 با حضور مدرس خارجی برگزار می‌شود.


لازم به توضیح است در این نشست مهدی تاج و محمدرضا ساکت ضمن تایید برگزاری منظم جلسات کمیته و ایجاد محیطی سالم برای داوران از اعضای کمیته داوران تشکر کردند.