بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پدیده و ثبت ششمین تساوی بدون گل استقلال
شنبه, 30 دی 1396 ساعت 18:54
پدیده و ثبت ششمین تساوی بدون گل استقلال
تا پایان هفته بیستم و بدون احتساب بازی عقب افتاده این هفته، تیم های پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با 9 تساوی بیشترین مساوی را مقابل رقبای خود کسب کرده اند.

به گزارش "توپ 90"، بدون در نظر گفتن بازی فولاد و پیکان که به دلیل شرایط نا مساعد جوی به زمان دیگری موکول شد، تا کنون 159 بازی در لیگ هفدهم برگزار شده و تیم های پارس جنوبی جم و فولاد خوزستان با ثبت 9 تساوی مقابل حریفان خود صاحب بیشترین مساوی جدول هستند. اما در این بین استقلالی ها با 8 تساوی در رده بعدی قرار دارند که 6 مساوی آنها با نتیجه صفر – صفر رقم خورده است. از این 6 دیدار، وینفرد شفر در 5 بازی سرمربی استقلال بوده است. آبی پوشان با هدایت منصوریان مقابل استقلال خوزستان در هفته دوم مساوی کردند و بعد از آن شفر در مصاف با فولاد، سیاه جامگان، پیکان، تراکتورسازی و پدیده به تساوی بدون گل رسیده است.


جالب است بدانید از 9 تساوی پارس جنوبی جم و فولاد مقابل حریفانشان 7 بازی با نتیجه پرتکرار یک بر یک به پایان رسیده و شاگردان علی دایی در سایپا نیز تا پایان هفته بیستم 7 تساوی در کارنامه خود داشته اند که هر بازی با نتیجه تکراری یک بر یک همراه بوده است.