بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 27 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صادقیان غایب عثمانلی در شروع نیم‌فصل دوم
شنبه, 30 دی 1396 ساعت 12:22
صادقیان غایب عثمانلی در شروع نیم‌فصل دوم
از چارچوب هفته هجدهم سوپر لیگ ترکیه عثمانلی اسپور و مالاتیا اسپور امروز از ساعت 4:30 به مصاف یک دیگر می روند.

به گزارش "توپ 90" هفته اول نیم فصل دوم لیگ ترکیه دیروز استارت خورد و در بازی روز گذشته تیم آلانیا اسپور در برابر کاسیمپاشا شکست خورد . عثمانلی اسپور با شروع نیم فصل دوم به دنبال کسب نتایج خوب است. آن ها نیم فصل اول کابوس واری را پشت سر گذاشتند و تا رده آخر جدول سقوط کردند؛ ولی نتایج خوبی که در هفته های آخر گرفتند آن ها را از جایگاه بحرانی سقوط خارج کرد .


عرفان بوز‌ سرمربی عثمانلی اسپور‌ در تعطیلات بین نیم فصل در مصاحبه ای گفت : نیم فصل دوم تیم متفاوت تری نسبت به نیم فصل اول خواهیم داشت و ماهیت تیم ما برخلاف نیم فصل اول تهاجمی تر خواهد بود . ما توانستیم نقاط ضعف مان را شناسایی کنیم و با جذب بازیکنان با کیفیت و با تجربه خلا هایمان را پر کردیم .


در مقابل تیم مالاتیا اسپور ، تیم سابق ارتورو ساعلام سرمربی جدید تیم تراکتورسازی است . ساعلام در ابتدای فصل هدایت این تیم تازه صعود کرده را برعهده گرفت . عملکرد نه چندان خوب او با این تیم باعث جدایی او از این تیم شد و ارول بولوت کمک مربی عبدالله آوجی سرمربی تیم باشاک شهیر اسپور که این فصل عملکرد بسیار خوبی در لیگ داشته است ، جایگزین او شد . بولوت توانست نتایج خوبی با این تیم بگیرد و شکست گالاتاسارای در خانه و تساوی با فنرباغچه و بشیکتاش توانست نیم فصل اول را در جایگاه یازدهم به پایان برساند .


این بازی چهارمین تقابل این دو تیم در این فصل است . این دو تیم در مرحله یک سی و دوم جام حذفی به مصاف یک دیگر رفتند و عثمانلی اسپور با درخشش پیام صادقیان توانست این تیم را از جام حذفی ، حذف کند .


رائول روسسکو ، آنیل کارار ، تیاگو پینتو ، انگین بکدمیر ، جیحون گولسلام و پیام صادقیان از عثمانلی اسپور و در مقابل ایسار دیا و سادیو دیالو از مالاتیا اسپور غایبان این بازی هستند.


ترکیب احتمالی :