بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مهاجم خارجی استقلال وارد تهران شد
شنبه, 30 دی 1396 ساعت 12:22
مهاجم خارجی استقلال وارد تهران شد
مهاجم خارجی مورد نظر وینفرد شفر دقایقی قبل وارد تهران شد.

به گزارش "توپ 90"، بالاخره بعد از حرف و حدیث های فراوان و مذاکره مسئولان استقلال با مهاجمان مختلف، این باشگاه با یازالده گومز پینتو به توافق رسید و این مهاجم برای عقد قرارداد وارد تهران شد.


به گفته شفر قرار است این بازیکن در تمرین امروز استقلال شرکت کند تا رسما خودش را برای بازی های بعدی آبی ها آماده کند.

این مهاجم پرتغالی در سال های اخیر در تیم های زیادی در لیگ پرتغال بازی کرده است که بیشتر به عنوان بازیکن قرضی در این تیم ها حضور داشته و البته در این سال ها آمار چندان خوبی در گلزنی از خود به جای نگذاشته است.


گومز پینتو از سال 2015 در تیم ریو اوه در لیگ برتر پرتغال بازی می کرده که در این تیم اصلا آمار موفقی از خود به ثبت نرسانده است و در 42 بازی تنها 4 گل زده است.


این مهاجم 29 ساله سابقه بازی در تیم های زیر 20 و 21 ساله های پرتغال را دارد و در این تیم ها در مجموع موفق شده در 25 بازی 8 گل بزند که البته این موضوع برای سال های دور است.


گومز پینتو قرار است در استقلال جانشین سجاد شهباززاده ای بشود که به تازگی با القطر قرارداد امضا کرده است و باید دید آیا او می تواند مشکل گلزنی تیمش را حل کند یا نه.


آنچه مسلم است این بازیکن در سال های گذشته آمار خوبی در گلزنی از خود به جای نگذاشته است و شفر امیدوار به چهره ای متفاوت از او در استقلال است.