بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال شهرداری ورامین 3 - فولاد سیرجان 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

داور برابر استقلال پنالتی ما را ندید و این اولین بار نبود
جمعه, 29 دی 1396 ساعت 18:58
داور برابر استقلال پنالتی ما را ندید و این اولین بار نبود
مدیرعامل پدیده مشهد در پایان دیدار مقابل استقلال به تمجید از تیم و هوادارانش و اعتراض به عملکرد داوری پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، دکتر کریمی، مدیرعامل پدیده مشهد در خصوص دیدار مقابل استقلال که با تساوی بدون گل خاتمه یافت گفت: بازی زیبا و فنی و منطقی را شاهد بودیم. پدیده موقعیت های خوبی داشت؛ اما در نهایت نتوانستیم نتیجه بگیریم. بحث داوری در این بازی نیز وجود داشت. در دقیقه دوم بازی می‌توانستیم صاحب یک ضربه پنالتی شویم و البته بحث اخراج آقای مهاجری توسط داور. ما در بازی قبلی هم با همین داور اشتباهاتی را شاهد بودیم و لطماتی خوردیم. با هفت کارتی که به ما دادند و ایشان به خاطر اشتباهاتش به قضاوت در دسته پایین‌تر جریمه شدند؛ اما اینبار هم اشتباهاتی داشتند.


وی ادامه داد: ما احساس می کنیم رقیب ما همیشه دو طرف هست و یک طرف داور و یک طرف هم تیم حریف و باید برای آن چاره ای اندیشیده شود.


کریمی با اشاره به حضور پرشور هواداران تیمش در این بازی گفت: واقعا لطف کردند و امروز یک روز خاص برای پدیده با حضور آنها و تشویق و حمایت آنها بودند. بچه ها هم به خوبی از این حمایت سود بردند و با تمام وجود مایه گذاشتند. با حضور هواداران دل گرم شدیم و در بازی های آتی بیش از این تلاش خواهیم کرد.


مدیرعامل پدیده در خصوص بحث استخدام آندره پانادیچ گفت: قرارداد پانادیچ امضا شده و امشب به مشهد خواهد آمد و به زودی کارش را با پدیده آغاز می کند.


کریمی در پایان ابراز امیدواری کرد که در بازی‌های آتی بتوانند از استادیوم امام رضا برای میزبانی حریفان سود ببرند: طبق مصوبات شورای تامین هست که به جز بازی استقلال و پرسپولیس امکان بازی برابر دیگر تیم ها در استادیوم امام رضا وجود دارد و ان شاالله بازی های بعدی را در این استادیوم برگزار خواهیم کرد.