بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 25 بهمن 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مصلح – نعمتی؛ بازی‌خوانی دوباره پروفسور
جمعه, 29 دی 1396 ساعت 18:09
مصلح – نعمتی؛ بازی‌خوانی دوباره پروفسور
سرمربی کروات سرخپوشان بار دیگر با تعویض خود این تیم را به کسب امتیاز رساند.

به گزارش "توپ 90"، برانکو ایوانکوویچ با شناختی کافی از شاگردانش یک بار دیگر با تعویضی جالب توجه توانست این تیم را به امتیاز برساند.


در شرایطی که گسترش فولاد توانسته بود با ارائه بازی بسته و سود بردن از فرصت با یک گل تا دقایق پایانی از پرسپولیس پیش بیفتد، برانکو ایوانکوویچ با فرا خواندن شایان مصلح و سیامک نعمتی به گل دست یابد و در نهایت بازی را به تساوی کشاند.


در شرایطی که حملات بی‌نتیجه‌ی حمله وران پرسپولیس راهی به دروازه گسترش فولاد نداشت، برانکو ایوانکوویچ با حضور سیامک نعمتی و شایان مصلح مسیرهای جدیدی برای دستیابی به هدف سرخپوشان دنبال کرد. خصوصا اینکه مصلح در زمان حضور در زمین به عنوان یک مهاجم و برای سود بردن از توپ‌های هوایی و ارسالی در نوک خط حمله ظاهر شد. او در نهایت نیز توانست با ضربه سر منجر به پاس گل خود، سیامک نعمتی را صاحب موقعیت شوتزنی کرده و طلسم دروازه گسترش فولاد را باز کند.


برانکو ایوانکوویچ که پیش از این در چند دیدار و خصوصا بازی با الاهلی عربستان بازیخوانی و شناخت کافی از بازیکنانش و کیفیت آنها را به نمایش گذاشته بود، در جدال با گسترش فولاد نیز توانست از این مساله به خوبی سود برده و تیمش را از شکست نجات دهد.