بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آگزبورگ 2 - بایرن مونیخ 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

استقلال فوتبال قاضی را تمام نکرد
چهارشنبه, 27 دی 1396 ساعت 20:52
استقلال فوتبال قاضی را تمام نکرد
مهاجم پدیده روز جمعه برابر تیم سابق خود به میدان می رود و طبیعی است که انگیزه زیادی برای نشان داده توانایی های خود برابر استقلال دارد.

به گزارش "توپ 90"، روزی که امیرقلعه نویی در نیم فصل دوم لیگ چهاردهم  نام محمد قاضی را در لیست خروج باشگاه قرار داد و رضا عنایتی با این تیم قرارداد امضا کرد، خیلی ها فکر می کردند فوتبال او تمام شده است؛ اما این بازیکن از آن دسته از بازیکنانی نبود  که دوری از پیراهن سرخابی خللی در اهداف شخصی اش ایجاد کند.


محمد قاضی از آن دسته از بازیکنانی است که هرچه سن و سالش بالاتر رفته نمایش موفق تری داشته است تا جایی که امسال در سن 32سالگی با علی علیپور مهاجم پرسپولیس در رقابت برای کسب عنوان آقای گلی است.


محمد قاضی در سال هایی که در استقلال بازی می کرد هرگز مهاجم گلزنی نبود و با قدرت بالای دوندگی بیشتر برای بازیکنان هم تیمی خود موقعیت ایجاد می کرد. او در 40 بازی برای استقلال به میدان رفت و در این بازی ها موفق شد 11 گل برای آبی پوشان تهرانی بزند.


قاضی بعد از استقلال در فولاد و صبا بازی کرد و نمایش چندان موفقی در گلزنی نداشت؛ اما او در 2 سال گذشته نمایش خوبی در گل زدن داشته و سبک بازی اش کاملا عوض شده است.


قاضی فصل گذشته در نفت تهران در 29 بازی 12 گل برای این تیم زد و به همراه مهدی طارمی، گادوین منشا و ساسان انصاری در رقابت برای آقای گلی قرار داشت و در این فصل هم در 18 بازی 9 گل زده است و با علی علیپور برای رسیدن به عنوان آقای گلی رقابت دارد.


قاضی در نیم فصل اول و در پیروزی دو بر صفر تیمش یک گل وارد دروازه مهدی رحمتی کرد و طبیعتا در بازی روز جمعه هم به چیزی جز گل زدن به استقلال فکر نمی کند.