بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اورتون 2 - کریستال پالاس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کاوانی: داستان اختلاف من و نیمار را بزرگ کردند
چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 21:26
کاوانی: داستان اختلاف من و نیمار را بزرگ کردند
هنوز چند ماه از حضور نیمار در پاری سن ژرمن نمی گذرد؛ ولی قضیه اختلاف او با کاوانی همواره یکی از سوژه های مهم در رسانه ها بوده است.

به گزارش "توپ 90"، ادینسون کاوانی مهاجم تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن داستان اختلافش با نیمار برای زدن ضربات پنالتی و آزاد این تیم در ابتدای فصل جاری را کم اهمیت دانست و معتقد است که در بیان این داستان بیش از اندازه غلو شده است.

 

صحنه بحث کاوانی و نیمار برای زدن یکی از ضربات کاشته PSG سوژه‌ای جنجالی را برای رسانه‌های اروپایی ساخت که تا مدت‌ها درباره آن گزارش و اخبار ضد و نقیض منتشر کردند، از جمله اینکه ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه PSG‌ به کاوانی گفته قید زدن ضربات پنالتی را بزند و در عوض یک میلیون یورو پاداش بگیرد.

 

 

 

 

کاوانی در این باره گفت:« رسانه‌ها از خودشان داستان‌هایی می‌سازند که واقعیت ندارد. چیزی که برای تیم ما اهمیت دارد این است که به گل برسد نه اینکه چه کسی گل بزند. ما باید سخت تلاش کنیم و متحد باشیم تا به اهداف تیمی‌مان برسیم و خوب می‌شود که همه نشان دهند در خدمت تیم هستند.

با این وجود اگر افرادی هستند که طرز تفکری متفاوت دارند و اعتقادی ندارند که باید تماما در خدمت تیم باشند، خودشان می‌دانند. در مورد نیمار هم هیچ موضوع خاصی نبوده که ما درباره آن با هم بحث کرده باشیم. اتفاقی که در زمین بازی یا رختکن تیم رخ داد بزرگ جلوه داده شد و چنین مسائلی باید در داخل تیم بماند، چون این چیزی است که فوتبال می‌خواهد.»