بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 20 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال نیویورک نیکس - شارلوت هورنتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هیچ اولتیماتومی به یحیی گل‌محمدی نداده‌ایم
چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 21:26
هیچ اولتیماتومی به یحیی گل‌محمدی نداده‌ایم
برخلاف اینکه گفته می‌شود بازی با استقلال آخرین فرصت برای سرمربی تراکتورسازی محسوب می‌شود، عضو هیات مدیره این تیم منکر این موضوع شد.

به گزارش "توپ 90"، شکست تراکتورسازی برابر پرسپولیس، یک هفته بعد از شروع مقتدرانه آنها با پیروزی برابر استقلال خوزستان شایعه اولتیماتوم به یحیی گل محمدی را افزایش داد. این موضوع با خبر کسر 20 درصدی قرارداد سرمربی تراکتورسازی بیشتر شکل واقعیت به خود گرفت؛ اما سعید عباسی، عضو هیات مدیره تراکتورسازی در گفتگو با ایلنا  در خصوص اتفاقات این باشگاه اینطور توضیح داده است: موارد این چنینی از سوی مدیرعامل باشگاه تصمیم‌گیری می‌شود ولی معمولاً باید به اطلاع هیات‌مدیره برسد و موضوع آن مطرح شود ولی این اتفاق نیفتاده و هیات‌مدیره در جریان کسر قرارداد کادرفنی قرار نگرفته است. در جلسه بعدی هیات‌مدیره در مورد آن صحبت خوهیم کرد و در حال حاضر نمی‌توانم نظری بدهم.


وی با اشاره به عملکرد یحیی گل محمدی در این تیم گفت: گل‌محمدی مربی بزرگی است و کارنامه‌اش در فوتبال مشخص است. متاسفانه محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی شرایط بدی در تیم به وجود آورد که با کار کادرفنی با جوانان تا حد زیادی مشکلات برطرف شد و در حال حاضر همینقدر می‌توانم نظر بدهم و در پایان کار کادرفنی بهتر می‌توان قضاوت داشت.


عباسی در خصوص اینکه بعد از مدت‌ها هیات مدیره این باشگاه تشکیل جلسه داده و این روند ادامه خواهد داشت یا خیر گفت: پیش از این جلسات هیات‌مدیره خیلی دیر به دیر و با فاصله برگزار می‌شد و هیات‌مدیره به ندرت در جریان امور باشگاه قرار می‌گرفت ولی قرار بر این شده است که از این به بعد در ماه 2 جلسه برگزار شود و در مورد موارد مختلف صحبت شود. در نشست اخیری هم که برگزار شد صحبت‌ها پیرامون مسائل مالی باشگاه بود. در مورد خروجی جلسه و مفاد آن چون قرار شده خود آجورلو سخنگوی هیات‌مدیره باشد بهتر است خود او صحبت کند.


عضو هیات مدیره تراکتورسازی با اشاره به اتفاقات دیدار تراکتورسازی مقابل پرسپولیس گفت: اتفاقات ناخوشایندی در ورزشگاه رخ داد که زیبنده ورزش و محیط ورزشی نیست و آجورلو هم رسماً موضع باشگاه و اعتراضش را به صورت مکتوب رسانه‌ای کرد. متاسفانه فضای ورزش نباید به سمت مسائلی برود که با روحیه و ماهیت آن سازگار نیست.


عباسی در مورد شعارهایی با استفاده از نام جعلی برای خلیج فارس داده شد گفت: وقتی آب گل‌آلود می‌شود فرصتی پیش می‌آید عده‌ای از این فضا سو استفاده کنند و مشکل از جاییست که بستر این سو استفاده فراهم می‌شود. این افراد تعداد انگشت‌شماری هستند که اصلاً بعید می‌دانم طرفدار فوتبال باشند. فوتبال و ورزش برای دوستی ایجاد شده است و این الفاظ دشمنی آفرین و تفرقه‌افکنانه در آن مورد تایید هیچکس نیست.


وی با اشاره به حکم کمیته انضباطی و محروم شدن تماشاگران پرسپولیس عنوان کرد: معمولاً مسئولیت اتفاقات این چنینی بر عهده میزبان بازی است و میزبانی این دیدار هم بر عهده باشگاه پرسپولیس بود و باید بابت آن پاسخگو باشد. در مورد رای کمیته انضباطی نظر خاصی ندارم و حتماً بررسی‌های لازم صورت گرفته و حکم صادر شده است.


عباسی در مورد اینکه گفته می‌شود بازی با استقلال آخرین فرصت کادرفنی و یحیی گل‌محمدی است گفت: هیچ اولتیماتوم مکتوبی به کادرفنی ارائه نشده است و تا موضوعی رسماً مطرح نشود در حد شنیده و گمانه‌زنی است و خیلی نمی‌توان به آن استناد کرد.


وی در پایان در مورد اینکه چه تدابیری اندیشیده شده که در بازی با استقلال تنش روی سکوها ایجاد نشود گفت: این مسائل مدیریتی است و در حوزه اختیارات مدیرعامل و باید آجورلو در مورد آن توضیح دهد که چه تدابیری برای آرامش سکوها در نظر گرفته شده است.