بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اورتون 2 - کریستال پالاس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هشدار فدراسیون به کرانچار در حمایت از تیم ملی
چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 14:18
هشدار فدراسیون به کرانچار در حمایت از تیم ملی
رییس فدراسیون فوتبال نسبت به حرف های زلاتکو کرانچار درباره ندادن بازیکنانش به تیم ملی واکنش نشان داد.

به گزارش "توپ 90"، زلاتکو کرانچار سرمربی کروات سپاهان چند روز قبل نسبت به برنامه های کارلوس کی روش در تیم ملی موضع گیری و اعلام کرد حاضر نیست ملی پوشانش را بعد از مسابقات باشگاهی یک روز و نیم در اختیار تیم ملی قرار دهد. بعد از اینکه کی روش پاسخ کرانچار را در مصاحبه ای داد، حالا مهدی تاج نیز موضع فدراسیون را در این خصوص اعلام کرد.


رییس فدراسیون فوتبال گفت: «نامه به باشگاه ها دادیم و تشکر می کنم از همه مربیان به خصوص سرمربی پرسپولیس که گفت کاملا به تیم ملی کمک می کنیم. ما از این حرکت ها نیاز داریم و امیدوارم رسانه ها در این مدت از حواشی پرهیز کنند چون جام جهانی دقیقا مربوط به منافع ملی است.»


وی افزود: «آقای کرانچار هم باید به سیاست های فدراسیون تمکین کند. این مربیان تعهد دارند که سیاست های کلان سازمان لیگ را اجرایی کنند. باشگاه ها وقتی عضو رسمی لیگ می شوند این موارد را باید رعایت کنند. نماینده های باشگاه ها وارد هیئت رئیسه سازمان لیگ می شوند و وقتی این هیئت چیزی را تصویب می کند، برای همه لازم‌الاجرا است و آقای کرانچار هم باید بیشتر به باشگاهش احترام بگذارد. خود من شناختی که از کرانچار دارم مثبت است و سابقه حرکات و رفتارهای تند ندارد. شاید سوالاتی داشته که باید پاسخ داده می شد. ما قطعا به فکر منافع باشگاه ها هم هستیم و نمی خواهیم هیچ تیمی ضرر بکند. در برنامه های تیم ملی هم کار تمرینی صورت نمی گیرد و فقط ریکاوری انجام می شود.»


باید منتظر ماند و دید آیا ملی پوشان تیم سپاهان در اختیار تیم ملی قرار می گیرند یا اینکه شاهد اتفاقات دیگری خواهیم بود.