بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - السد 1 (گزارش عباس قانع)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پرسپولیس – نفت؛ سرخ‌ها امیدوار به شنبه رویایی
چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 14:18
پرسپولیس – نفت؛ سرخ‌ها امیدوار به شنبه رویایی
بازیکنان پرسپولیس از انگیزه زیادی برای نمایش موفق برابر نفت تهران برخوردارند تا بتوانند از سوی کی‌روش به کمپ تمرینی روز شنبه فراخوانده شوند.

به گزارش "توپ 90"، کارلوس کی‌روش روز جمعه به تهران بازخواهد گشت تا طبق برنامه‌ای که داده بود، تمرینات ریکاوری شاگردانش را برعهده گیرد.


بر این اساس بازیکنان پرسپولیس امیدوارند بتوانند با نمایشی موفق روز شنبه را نه در ریکاوری در جمع برانکو و کادرفنی اش که با فراخوان کارلوس کی‌روش و در کمپ تیم ملی پشت سر بگذارند.


علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، وحید امیری و مهدی طارمی آخرین نفراتی بودند که از سوی کارلوس کی‌روش به اردوی تیم ملی دعوت شده بودند و البته انتظار می‌رود با توجه به تمرینی بودن این کمپ و ریکاوری بازیکنان، اینبار او نفرات بیشتری از جمع سرخپوشان را به اردو دعوت کند. محمد انصاری، حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده و کمال کامیابی در کنار علی علیپور به عنوان بازیکنان موفق این روزهای ترکیب پرسپولیس امیدوارند با دعوت کارلوس کی‌روش موفق شوند در این آیتم یک و نیم روزه حاضر شده و در نهایت بتوانند توانایی خود را مقابل او به نمایش بگذارند و شانس دعوت نهایی به تیم ملی را دریافت کنند.