بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 20 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال نیویورک نیکس - شارلوت هورنتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ادعای مدیر فولاد: لغزش پرسپولیس و قهرمانی ما
چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 14:18
ادعای مدیر فولاد: لغزش پرسپولیس و قهرمانی ما
مدیرعامل فولاد می گوید در صورت هر لغزشی از سوی پرسپولیس، آماده کم کردن اختلافشان با صدر هستند.

به گزارش "توپ 90"، سید سیروس پورموسوی در ابتدای فصل به فولاد آمد تا بعد از دوسال ناکامی این تیم قرمزپوش اهوازی با مدیریت اژدری زاده، رنگ و بوی تازه ای بگیرد.


در حالیکه در ابتدای فصل، آنگونه که باید و شاید نتوانست مهره های مورد نظر خود را جمع کند، محمد طیبی و فرشاد سالاروند به دلایل واضحی شبانه قید فولاد را زدند و راهی تیم دیگری شدند.


قرمزهای اهوازی که در پنج هفته نخست، دو باخت را تحمل کرده بودند، حال ١٢ هفته است شکست نخورده اند و با ٣١امتیاز و اختلاف ٩ امتیازی با صدرجدول در جایگاه دوم حضور دارند، مدیرعامل فولاد اما در مصاحبه ای اعلام کرده که در فکر قهرمانی است؛ او امیدوار است نتایج دو فصل اخیرش با اسکوچیچ و سعداوی را بتواند با تکیه بر نیروی بومی جبران کند.


وی در مصاحبه ای درباره شانس قهرمانی تیمشان گفته است: به قهرمانی هم فکر می‌کنیم. به هر حال باتوجه به این که ۱۳ هفته به پایان لیگ باقی مانده است و احتمال هر لغزشی از سوی پرسپولیس وجود دارد و همچنین با توجه به همت و همدلی بازیکنان‌مان و قولی که به هم داده‌اند، امیدوارم کسب این نتایج خوب ادامه داشته باشد. سعی ما این است که حداقل سهمیه آسیایی را بگیریم و ان‌شاءالله اگر بتوانیم قهرمان هم بشویم.