بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 2 - لاتزیو 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حمله تند زلاتان به رسانه های سوئدی
سه شنبه, 12 دی 1396 ساعت 18:11
حمله تند زلاتان به رسانه های سوئدی
ستاره سوئدی یونایتد معتقد است که رسانه‌های کشورش آنطور که باید و شاید از او به عنوان بهترین بازیکن فوتبال کشورشان تمجید نمی‌کنند.

به گزارش "توپ 90"، ژوزه مورینیو پیش از بازی شب گذشته تیمش برابر اورتون اعلام کرد که ابراهیموویچ برای یک ماه نیمکت نشین خواهد بود تا زلاتان پس از بازگشتش به میادین، خیلی زودتر از حد تصور بار دیگر مصدوم شود.

ایبرای 36 ساله در گفت و گو با کانال پلاس فرانسه گفت:« رسانه‌های سوئدی چه کار می‌کنند؟ از من دفاع می‌کنند یا به من حمله می‌کنند؟ هنوز هم؟ آنها هنوز هم به من حمله می‌کنند، چون نمی‌توانند بپذیرند که من ابراهیموویچ هستم.

شاید من بهترین بازیکن تاریخ سوئد هستم. کاری که من انجام داده‌ام را هیچ کسی در این کشور انجام نداده است. توپ طلای فوتبال سوئد (جایزه بهترین بازیکن فوتبال سوئد) تا الان حداکثر فقط دو بار به یک بازیکن داده شده است؛ اما من چند بار آن را برده‌ام؟ 11 بار. چنین اتفاقی هرگز نیفتاده است. کاری که من در سوئد انجام داده‌ام، هرگز رخ نداده است.»

 

ابراهیموویچ در پاسخ به این سؤال که آیا موضع‌ رسانه‌های سوئدی در قبال او به خاطر آن است که احساس می‌کنند بیش از اندازه مغرور است، گفت:« مهم نیست. من بهترین بازیکن سوئد هستم. با این وضعیت آیا شما افتخار نمی‌کنید، آیا قدر کارهایی که انجام داده‌اید را می‌دانید یا نه؟»