بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 2 - لاتزیو 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرنوشت متفاوت بازیکنان تیم پرستاره (عکس)
شنبه, 09 دی 1396 ساعت 22:06
سرنوشت متفاوت بازیکنان تیم پرستاره (عکس)
تیم فولاد خوزستان یک سال پس از کسب قهرمانی در لیگ برتر همچنان ستاره های زیادی در ترکیب تیمش در اختیار داشت؛ بازیکنانی که هر کدام با سرنوشت متفاوتی روبرو شده اند.

به گزارش "توپ 90"، تیم فولادخوزستان یک فصل پس از کسب قهرمانی در لیگ سیزدهم با حسین فرکی همچنان ستاره های پرشماری را در ترکیب خود می دید. بازیکنانی که حالا در تیم های مختلف سرنوشت متفاوتی را تجربه می کنند.

ایستاده از راست

علیرضا سلیمی: سنگربان تیم فولاد خوزستان در آن سال علیرضا سلیمی بود؛ گلری که اکنون در تیم دسته یکی بادران توپ می زند و طی این سال ها پارگی رباط صلیبی مشکلات زیادی برای این بازیکن به وجود آورد.

محمد قاضی: قاضی در حال حاضر روزهای خوبی را در پدیده پشت سر می گذارد. مهاجم فعلی پدیده که تجربیات فراوانی در تیم های استقلال، پرسپولیس و البته ذوب آهن به دست آورده، همچنان به درخشش خود ادامه می دهد و با 9 گل رتبه دوم را در جدول رده بندی بهترین گلزنان لیگ در اختیار دارد.

لئوناردو مساریچ: این مدافع اهل زاگرب پس از اینکه 2 سال با پیراهن فولادخوزستان به میدان رفت و قهرمانی لیگ را نیز کسب کرد، به فوتبال کرواسی بازگشت.

احمد آل نعمه: این بازیکن فصل گذشته به همراه علی دایی قهرمان مسابقات جام حذفی شد ولی در فصل جاری مشکلات نفت تهران باعث شده تا شرایط خوبی برای آل نعمه که در سال 2014 یکی از بازیکنان تیم ملی در جام جهانی بود رقم نخورد.

سجادبدرلو: این بازیکن در حال حاضر در لیگ دسته اول حضور دارد و به تازگی قراردادی را با تیم ماشین سازی منعقد کرده تا فوتبالش را یک سطح پایین تر ادامه دهد.

مهرداد جماعتی: جماعتی یکی از عجیب ترین بازیکنان فصل جاری لیگ برتر است. این مدافع ابتدا با صنعت نفت به توافق رسید و خیلی زود با این تیم فسخ کرد و به سپیدرود رشت پیوست، اما مشکلات این تیم باعث شد تا مدافع و کاپیتان سابق فولادی ها اردوی این تیم را ترک کند و به تازگی ماجراجویی جدید خود را در تیم ذوب آهن با مجید جلالی آغاز کرده است.

نشسته از راست

ماتیاس چاگو: هافبک جنگنده و مقتدر سابق فولادخوزستان تا پایان لیگ شانزدهم در این تیم باقی ماند ولی با پایان فصل فوتبال ایران را ترک کرد و در تیم لوکوموتیو زاگرب جانشین علی کریمی شد که به سپاهان بازگشته است.

ساسان انصاری: مهاجم آماده این روزهای سپاهان پس از حضور در این تیم نیم فصل دشواری را پشت سر گذاشت. انصاری که فصل گذشته تنها 4 هفته در پرسپولیس باقی ماند و سپس در بازگشت به فولادخوزستان نمایشی خیره کننده داشت و مدعی آقای گلی شد، این هفته ها بار دیگر نمایش های خوب خود را آغاز کرده و هفته گذشته یکی از بهترین نمایش های خود را پشت سر گذاشت.

محسن مسلمان: مسلمان پس از جدایی از فولادخوزستان برگ جدید و درخشانی در دوران حرفه ایش رقم خورد. این هافبک میانی پس از حضور در پرسپولیس یکی از بازیکنان کلیدی این تیم در کسب قهرمانی و صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمان آسیا بوده است و در فصل جاری نیز همچنان به درخشش ادامه می دهد.

شریفات: این وینگر تکنیکی و سرعتی پس از خروج از فولادخوزستان بار دیگر شاگرد امیرقلعه نویی شد، اما در هفته های اخیر تصمیم گرفت از ذوب آهن به دلیل مشکلات خانوادگی جدا شود و به احتمال فراوان به زودی تیم آینده خود را انتخاب می کند.

یوسف وکیا: وکیا تنها بازیکنی از این تیم به شمار می رود که همچنان به فوتبال خود در تیم فولادخوزستان ادامه می دهد.