بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 20 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال نیویورک نیکس - شارلوت هورنتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گواردیولا: به کسب 4 گانه فکر نمی کنم
جمعه, 08 دی 1396 ساعت 23:08
گواردیولا: به کسب 4 گانه فکر نمی کنم
پپ گواردیولا، سرمربی سیتی معتقد است شرایط فعلی تیمش و نتایج فوق العاده آنها طبیعی نیست.

به گزارش "توپ 90"، سیتی در حال حاضر با 15 امتیاز اختلاف در صدر جدول لیگ برتر قرار داشته و به نظر می رسد بخت اول فتح لیگ به شمار می آید.

شرایط بازیکنان: "استونز خیلی خیلی بهتر است؛ اما هنوز آماده 90 دقیقه بازی کردن نیست؛ اما برای بازی های بعدی ما می توانیم از استونر استفاده کنیم که این خبر بسیار خوبی است.

اما ما بازیکن بزرگی مانند اوتامندی را در اختیار داریم که رسیدن به این دستاورد بدون او ممکن نبود، زیرا اوتامندی حتی با درد زانو نیز برای ما جنگیده است. چیزی که من بیشتر تحسین می کنم این حقیقت است که اوتامندی فراتر از قدرتش تلاش می کند. اوتامندی موقعیت هایی که باید پاس را ارسال کند را به خوبی شناسایی می کند که من را به شدت تحت تاثیر قرار داده است."

انتقال فن دایک به لیورپول: "لیورپول یک مدافع مرکزی استثنایی را به خدمت گرفته؛ اما گاهی بازیکنانی که ارزش کمتری دارند گران تر به فروش می رسند به عنوان مثال استونز در ابتدا گران به نظر می رسید؛ اما حالا بازیکن ارزانی محسوب می شود."

شرایط فعلی سیتی: "ما تعداد زیادی بازی را به شکل متوالی پیروز شده و در لیگ قهرمانان قبل از بازی پایانی صعود کردیم که این موقعیت طبیعی و نرمال نیست. در فوتبال شما بعضی وقت ها شکست می خورید و امتیاز از دست می دهید. من به فکر تعداد جام و کسب 4 گانه نیستم و هدف من بازی بعدی است."