بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 20 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال نیویورک نیکس - شارلوت هورنتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

قرارداد پنج ساله پیشنهاد شارلروا به کاوه رضایی
پنجشنبه, 07 دی 1396 ساعت 16:57
قرارداد پنج ساله پیشنهاد شارلروا به کاوه رضایی
با افزایش پیشنهادات برای خرید مهاجم ایرانی رسانه های بلژیکی از پیشنهاد جدید باشگاه شارلروا به گلزن اول خود برای ماندن در این تیم خبر داد.

به گزارش "توپ 90"، کاوه رضایی تنها بعد از شش ماه پوشیدن پیراهن شارلروا در ژوپیرلیگ به ستاره ای آینده دار و پدیده این فصل از رقابت ها تبدیل شد تا جایی که بسیاری از باشگاه های بزرگ این کشور و سایر کشورها برای صید این بازیکن از حالا تور خود را پهن کرده اند از جمله باشگاه اندرلخت که به بازیکنی با خصوصیات کاوه نیاز مبرم دارد.


سایت dhne بلژیک امروز در خبری جالب توجه از تلاش های پشت پرده سران شارلروا برای مقابله با جدایی زودهنگام ستاره ایرانی نوشت و مدعی شد مهدی بیات مالک ایرانی باشگاه شگفتی ساز این فصل از رقابت های ژوپیرلیگ در تلاش برای متقاعد کردن مدیربرنامه های ستاره گلزن خود برای امضای قراردادی جدید تا پنج سال آینده است.


به نوشته سایت dhne باشگاه شارلروا با بسته شدن پرونده نیم فصل اول بازی های ژوپیرلیگ به صورت رسمی وارد بازار نقل و انتقالات زمستانی شده و در اولویت برنامه های خود تمدید قرارداد چند ستاره این تیم از قبیل کاوه رضایی، کریستین بنونتو و ... است که باید منتظر واکنش کاوه رضایی به این تلاش های باشگاه شارلروا بود.