بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 20 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال نیویورک نیکس - شارلوت هورنتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاسخ جواد خیابانی به شایعه ممنوع التصویری
چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 22:13
پاسخ جواد خیابانی به شایعه ممنوع التصویری
گزارشگر ورزشی ایران نسبت به شایعاتی در خصوص ممنوع‌التصویری‌اش واکنش نشان داد و اعلام کرد روز جمعه با گزارش جدال پرسپولیس و تراکتور مهمان ورزش‌دوستان خواهد بود.

به گزارش "توپ 90"، جواد خیابانی یکی از افرادی بود که در زمان زلزله کرمانشاه تحرک زیادی برای کمک به حادثه دیدگان داشت؛ او البته از چندی پیش با شایعه بزرگی در خصوص ممنوع‌التصویری‌اش بعد از انتقاداتی که از مسوولان در این زمینه داشته مواجه شد که در گفتگو با خبرنگار ما آن را تکذیب می‌کند و مدعی است روز جمعه و با گزارش دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی مهمان فوتبالدوستان و طرفداران دو تیم است.

خیابانی در خصوص کمک‌هایی که شده و اینکه آیا با توجه به حضورش در این منطقه رضایت او را به همراه داشته اینطور توضیح می‌دهد: مطمئنا آن نتیجه‌ای که به دنبال آن بودیم تا این لحظه به دست نیامده. رضایت ما و خواسته‌ما این بوده که مردم خیلی زود به خانه‌های خود بروند که البته تا این لحظه این مساله ممکن نشده است. پس لرزه‌ها همچنان ادامه دارد و امیدوارم کمک‌ها به شکلی باشد که مردم تا عید بتوانند به خانه‌های خود بروند. ما نیز تا آنجایی که در توان‌مان بوده و مردم حمایت کردند و با کمک‌های خود شرمنده‌مان کردند در تلاش بودیم و هستیم که در یک یا دو روستا کمک کنیم برای اینکه مردم خیلی زود به خانه‌های خود برگردند و دیگر ترسی از آتش سوزی، برف و باد و زلزله نداشته باشند.


گزارشگر فوتبال کشورمان درباره اینکه کدام صحنه در زمان کمک‌ها برایش خاطره انگیز شده است گفت: مراسمی که برای جهزیه عروسی داشتیم خیلی خوب بود. با بچه‌هایی که پنالتی زدیم هم جالب بود. واقعا حس خوبی است وقتی خنده را به لبان آنها می‌آوریم و اکنون نیز امروز به تهران بازگشته‌ام و به دنبال قول‌هایی هستم که به کودکان داده‌ام و روز جمعه و بعد از بازی به سرپل ذهاب بازخواهم گشت. مسابقه دو گذاشتیم و قول دادیم که هر کس اول تا سوم شود دوچرخه برنده می‌شود و مسابقه نقاشی گذاشتیم و قرار شد به آنها لوازم نقاشی و ... بدهیم. مسابقه گل کوچک گذاشتیم و جایزه آن لپ تاپ بود. اکنون نیز به دنبال خرید دوچرخه و لپ تاپ و ... هستم. مردم خیلی لطف داشته‌اند و کمک کردند و امیدوارم با کمک آنها بتوانیم این کودکان را شادتر از گذشته کنیم.


وی ادامه داد: اکنون آنها نیاز به کنسرو و ... ندارند. باید زندگی‌ای که آنها از صفر ساخته بودند و به صد رساندند و با زلزله خراب شد دوباره بسازیم و صد به آنها تحویل بدهیم. همانطور که گفتم اکنون نیاز به لوازم خانگی دارند.


خیابانی در مورد شایعاتی که درباره ممنوع‌التصویری‌ و گزارشگری‌اش به واسطه انتقاداتی که داشته نیز اینطور توضیح داد: اصلا و ابدا اینطور نبود. بازی پرسپولیس و تراکتورسازی را گزارش خواهم کرد و بعد از آن بار دیگر با وسایل‌هایی که تهیه کرده‌ایم راهی کرمانشاه و سرپل ذهاب خواهیم شد. بعد از آن دو برنامه بوده که یکی از آنها را نبوده‌ام. من و پیمان یوسفی و مزدک میرزایی هستیم و هیچ اتفاقی در خصوص ممنوع‌التصویری‌ام نیفتاده و خواهش می‌کنم به این شایعات نپردازید. اصلا اینگونه نیست و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی در پاسخ به اینکه آیا بار دیگر نسبت به کاستی‌ها اعتراض و انتقاد خواهد کرد گفت: من مگر حرف بدی زدم؟ من خواهش کردم توجه بیشتری شود و رسیدگی کنند و اتفاقا بعد از آن بیشتر هم شد. از قول من به مردم کرمانشاه بگویید بعد از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی بار دیگر در کنار آنها خواهم بود و وسایلی که با توجه به توان‌مان تهیه کردیم تقدیم آنها می‌کنیم.

خیابانی در مورد اینکه اشک‌های متوالی او اکنون به سوژه احساسی‌‍ تبدیل شده گفت: خیلی از این اشک‌ها از روی غم نبود و اکنون اشک شادی است. خیلی خوشحال شدم و چشمانم از اشک خیس شد وقتی توانستیم با کمک مردم این وسایل را بخریم و با در اختیار قرار دادن آنها لبخند را به لبان کودک، زن و مرد و پیرمرد و پیرزن کرمانشاه بیاوریم. من بعد از بازی پرسپولیس و تراکتورسازی هم با دوچرخه، لپ‌تاپ، گوشی موبایل، عصا و ویلچر، دارو و ... که تهیه کردیم به کنار مردم کرمانشاه و سرپل ذهاب بازخواهم گشت.