بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 22 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پرسپولیس 3 - پارس‌جنوبی‌جم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

امباپه و افشای دلیل رد پیشنهاد رئال مادرید
چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 15:22
امباپه و افشای دلیل رد پیشنهاد رئال مادرید
کیلیان امباپه، پدیده فصل گذشته فوتبال اروپا تابستان امسال پیشنهاد بسیار خوبی از رئال دریافت کرد ولی در نهایت از موناکو راهی پی اس جی شد.

به گزارش "توپ 90"، رئال حاضر بود برای امباپه 180 میلیون یورو هزینه کند اما در نهایت پی اس جی توانست رضایت ستاره موناکو را جلب کرده و رئال را در این راه شکست بدهد. 

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، مسئولان رئال وقتی با پیشنهاد حقوق بالای امباپه که چند برابر انتظارات شان بود، مواجه شدند، از جذب او عقب نشینی کردند و این مساله به پی اس جی برای شکار این پدیده جوان کمک زیادی کرد.

امباپه که در مصاحبه اختصاصی با نشریه مارکا شرکت کرده بود، در همین رابطه گفت:« من بچه پاریس هستم و طبیعی بود که دوست داشتم برای تیم شهرم بازی کنم. مثل این می ماند که یک فوتبالیست جوان اهل مادرید از رئال پیشنهاد داشته باشد. مطمئنا او رئال را به تیمی از کشوری دیگر ترجیح خواهد داد.

من دوست داشتم برای پی اس جی بازی کنم و از این انتخاب بسیار خوشحالم. اوضاع در پاریس خیلی خوب پیش می رود و اگر باشگاه مطابق توقعات من رشد کرده و در سال های آینده نیز مدعی جدی قهرمانی در همه جام ها باشد، دلیلی برای ترک این تیم نخواهم داشت.»