بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 2 - لاتزیو 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شفر: پتانسیل استقلال من خیلی بالاتر است
سه شنبه, 05 دی 1396 ساعت 19:25
شفر: پتانسیل استقلال من خیلی بالاتر است
سرمربی آلمانی استقلال با حضور در این تیم تغییرات مثبتی را ایجاد کرده است.

به گزارش "توپ 90"، استقلال در 10 بازی که شفر هدایت آن را در لیگ و جام حذفی برعهده گرفته است نتایج نسبتا خوبی گرفته و با  7 برد، 2 تساوی و یک شکست چهره یک تیم مدعی را به خود گرفته است.


اوج نتایج خوب استقلال در 3 بازی گذشته بوده است، جایی که آبی ها برابر ایران جوان در جام حذفی و سپاهان و صنعت نفت در لیگ برتر موفق شده اند 10 گل بزنند و این تیم نه تنها مدت ها است که گل دریافت نکرده است، بلکه در گلزنی هم کم کم شرایط خوبی را پیدا کرده است تا جایی که حالا کارشناسان هم استقلال وینفرد شفر را تحسین می کنند.


نکته مهم این است که شفر اعتقاد دارد پتانسیل تیمش بسیار بالا است و هنوز می تواند پیشرفت بسیار بیشتری کند و ساده تر از این حریفانش را شکست بدهد.


اما شفر در این روزها حسابی از شرایطی که باشگاه استقلال برایش به وجود آورده راضی است و اعتقاد دارد حالا که تیمش صاحب یک زمین تمرین ثابت شده است، کارهای بزرگ او تازه شروع می شود.


استقلال در اوایل حضور شفر هر روز مجبور بود در یک زمین تمرین کند، چراکه در آن زمان زمین شماره 2 آزادی در بعضی از روزها در اختیار تیم های دیگر بود و امکانش فراهم نبود که آبی ها هر روز در آن تمرین کنند.


اما حالا حدود دو هفته است که تمرینات استقلال در زمین صنایع دفاع انجام می شود و شفر این فرصت را دارد که حدود 4 یا 5 ساعت در شبانه روز با بازیکنان تیمش وقت سپری کند.


شفر اعتقاد دارد با امکاناتی که باشگاه در اختیار او قرار داده است، او حالا با آرامش بهتری می تواند کارش را پیش ببرد و پیشرفت تیمش هر روز بهتر از روز قبل می شود و هواداران در هفته های آینده می توانند تیمی به مراتب قدرتمندتر از حالا را تماشا کنند.