بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - نود ارومیه 0 (جام حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پارس جم؛ 5 بازی 3 امتیاز و تنها یک گل زده
سه شنبه, 05 دی 1396 ساعت 19:25
پارس جم؛ 5 بازی 3 امتیاز و تنها یک گل زده
پارس جنوبی جم بعد از تجربه اولین باخت فصل در لیگ هفدهم حالا در دوران افول به سر می برد به طوریکه از 5 بازی اخیر خود یک برد و تنها یک گل زده داشته است.

به گزارش "توپ 90"، پارس جنوبی جم که تا هفته یازدهم پدیده بلامنازع لیگ هفدهم به شمار می رفت با کسب نتایج درخشان همه نگاه ها را متوجه خودش کرد به طوریکه این تیم تا هفته یازدهم باختی را تجربه نکرده بود. در حالیکه آنها تا پایان هفته یازدهم 4 هفته طعم صدرنشینی را چشیده بودند اما افت شاگردان تارتار قابل پیش بینی بود و انتظار می رفت این دوره افول چند هفته ای هم طول بکشد.


پارسی در هفته دوازدهم علی رغم ارائه یک بازی شایسته بالاخره با یک گل مغلوب فولاد شدند تا آخرین صفر جدول لیگ هفدهم نیز برداشته شود. پس ازآن جمی ها باخت در خانه را تجربه کردند و با گل دقیقه 96 شایان مصلح فینال نیم فصل اول را به پرسپولیس واگذار کردند. یک تساوی بدون گل مقابل تیم بحران زده نفت تهران مزید علت شد تا جمی ها همچنان در استرس باقی بمانند. تنها دلخوشی شاگردان تارتار برد پر زحمت و یک برصفر آن هم با گل پنالتی در دقیقه 94 مقابل سیاه جامگان بود تا با آرامش نسبی به تعطیلات نیم فصل بروند.


بعد از استراحت دو هفته ای و برگزاری اردوی آماده سازی این تیم، انتظار می رفت شاگردان تارتار به روند خوب خود در نیم فصل اول بازگردند  اما آنها در عین ناباوری و در خانه مغلوب گسترش فولاد تبریز شدند. فیروز کریمی که با تیم شایسته خود موفق به شکست شاگردانش یعنی مهاجری و کمالوند در خانه حریفان شده بود، برای ادامه روند موفقیت خود به دادامادش هم رحم نکرد و سومین باخت تارتار را رقم زد.


یک برد یک بر صفر آن هم با گل پنالتی در دقیقه 94 و سه باخت و یک تساوی بدون گل و 4 گل خورده برای تیمی که تا پایان هفته یازدهم در همه دیدارهایش هم گل زده بود و هم امتیاز گرفته بود، نمی تواند آمار جالبی توجهی باشد. تارتار برای برون رفت از شرایط فعلی نیاز به یک برد روحیه بخش دارد و البته نباید غافل شد که جمی ها در همین هفته ها بسیاری از بازیکنان تاثیرگذار خود را به دلیل مصدومیت و محرومیت در اختیار نداشته اند و به قول معروف جنس شان جور نبوده است.


بهرحال باقی ماندن دورتموندی ها در کورس قهرمانی نیازمند تکرار نتایج خوب 11 هفته ابتدایی لیگ و استمرار در روند موفقیت این تیم است.