بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 23 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کره‌ جنوبی 2 - کلمبیا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

معجزه فیروز در گسترش فولاد
یکشنبه, 03 دی 1396 ساعت 19:03
معجزه فیروز در گسترش فولاد
فیروز کریمی در 8 دیداری که هدایت گسترش فولاد را بر عهده گرفته با 5 برد، 1 مساوی و 2 باخت آمار قابل توجهی را از خود بر جای گذاشته است.

به گزارش "توپ 90"، بعد از نتایج ناامید کننده لوکا بوناچیچ در گسترش فولاد مدیران این تیم تبریزی به سراغ فیروز کریمی رفتند و هدایت تیم خود را به این مربی کهنه کار سپردند. کریمی که از هفته نهم کارش را در این تیم آغاز کرد، در ابتدای راه با یک گل مغلوب پیکان شد و بعد هم با سپاهان به تساوی بدون گل دست یافت.


شاگردان آقافیروز بعد از این دو دیدار اوج گرفتند و دو برد متوالی برابر صنعت نفت در آبادان و استقلال خوزستان در تبریز کسب کردند. آنها با شکست 2 بر صفر مقابل استقلال، سکته ای ناقص در میانه راه داشتند اما 3 هفته رویایی برای شاگردان فیروز کریمی باعث شد این تیم تا رده هفتم صعود کنند.


گسترش فولادی ها 3 بر یک سایپا را شکست دادند و بعد هم در مشهد دست به کار بزرگی زدند و پدیده را با 2 گل از پیش رو برداشتند. اما اوج کار فیروز کریمی در جم بود. جایی که آقا فیروز تیم شگفتی ساز پارس جنوبی جم و دامادش را یکجا شکست داد تا حالا صعودی چشمگیر در جدول رده بندی را تجربه کند.


جالب است بدانید کریمی 3 برد از 5 بردی را که کسب کرده، خارج از خانه و مقابل شاگردان سابق و دامادش بوده است. اقا فیروز مقابل فراز کمالوند، رضا مهاجری و مهدی تارتار با فوت کوزه گری توانست امتیازات ارزشمندی را کسب کرده و تیمش را به جایگاه امنی برساند.


گسترش فولادی ها در هفته هفدهم میزبان ذوب آهن اصفهان و امیر قلعه نوعی خواهند بود.