بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه منتخب تیم ملی98 - پیشکسوتان مشهد

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

عباسیان: کسر 6 امتیاز کارمان را سخت کرد
شنبه, 02 دی 1396 ساعت 17:26
عباسیان: کسر 6 امتیاز کارمان را سخت کرد
هافبک پدیده ای ها می گوید شرایط پدیده بعد از اتفاقات اخیر خیلی سخت شده است و ما باید تلاشمان را نسبت به قبل بیشتر کنیم تا دوباره در جمع بالانشینان جدول قرار بگیریم.

به گزارش "توپ 90"، معین عباسیان در مورد بازی با پیکان و تکرار نتیجه رفت گفت: پیکان تیم خوبی است و بی‌حساب بازی نمی‌کند. در کل بازی خوب بود. البته دو تیم چند وقتی از کوران مسابقات دور بودند و برای همین بازی محتاطانه را به نمایش گذاشتند.


او در ادامه گفت: ما در نیمه دوم به نسبت نیمه اول بهتر بودیم و توانستیم گل زیبایی به حریف بزنیم. نمی‌توان گفت یک امتیاز نتیجه خوبی است اما مطمئنا از باخت خیلی بهتر است. بازی‌های نیم فصل دوم همیشه سخت‌تر از رقابت‌های نیمه اول است و جای هیچ خطا و اشتباهی نیست چون فرصتی که از دست برود از دست رفته است.


وی افزود: شرایط پدیده بعد از کسر آن 6 امتیاز خیلی سخت شده است و ما باید تلاشمان را نسبت به قبل بیشتر کنیم تا دوباره در جمع بالانشینان جدول قرار بگیریم.


عباسیان که در دقایق پایانی تعویض شد در پاسخ به سوالی که آیا علت آن به مصدومیت و خستگی‌اش برمی‌گردد یا دلیل دیگری داشت گفت: دقیقه 85 تعویض شدم و تا آن موقع هر چه در توانم بود برای تیم گذاشتم. اگرچه بدنم کمی خسته بود که خب این بعد از مصدومیت طبیعی است ولی تعویضم به نظر فنی آقای مهاجری برمی‌گشت.