بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 24 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پرسپولیس 3 - پارس‌جنوبی‌جم 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

شفر در کنفرانس خبری دیدار برابر صنعت نفت
شنبه, 02 دی 1396 ساعت 14:43
شفر:
سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان شرکت کرد.

به گزارش "توپ 90"، وینفرد شفر سرمربی آبی های تهرانی با حضور در نشست خبری پیش از دیدار با نفت آبادان درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد که مشروح آن در ادامه می آید:

صحبت های اولیه؟


فردا مقابل یک تیم بسیار خوب بازی می کنیم. ما چند بازی آخر صنعت نفت را دیدیم و آنها را آنالیز کردیم و می دانیم که باید در رده بالایی بازی کنیم. ما فردا به هواداران بسیار احتیاج داریم و امیدوارم فردا از ما حمایت کنند. امروز و دیروز تمرینات بسیار خوبی برای بازی یکشنبه داشتیم. بعد از بازی قبلی که در لیگ و جام حذفی داشتیم، شرایط بسیار خوبی داریم و باید ببینیم فردا چه اتفاقی رخ می دهد.

دو بازی متوالی با نفت آبادان؟


برای ما مهم نیست که آنها پرسپولیس را بردند. ما می دانیم که آنها تیم خوب و محکمی هستند و به خوبی ضد حمله می زنند. برابر پرسپولیس به خوبی تیم حریف را پرس کردند و نتیجه خوبی کسب کردند ولی ما هم تیم خوبی هستیم. فردا باید بهترین سطح بازی خودمان را ارائه دهیم و می دانیم بازی راحتی نداریم. برای من غافلگیر کننده است که چرا نفت آبادان با کیفیت بالایی که دارد، در رده بالای جدول نیست.

حضور برزای و کریمی؟


چیزی مشخص نیست و باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. امروز و امشب دوباره فیلم های حریف را تماشا می کنم و فردا درباره حضور بازیکنان تصمیم می گیرم. از حضور این دو بازیکن در لیست بسیار خوشحالم. محسن کریمی در تمرینات ما همیشه خوب عمل می کند و بهنام نیز شرایط خوبی دارد. نمی دانم آخرین بازی بهنام برزای کی بود و فکر می کنم نیاز به زمان دارد تا در شرایط بهتری قرار بگیرد.

شرایط شهباززاده؟


سجاد مصدوم است و چند روز پیش به ما گفت که بیمارستان بود و شرایط خوبی ندارد و در لیست ما نیست و نمی تواند بازی کند.

حضور منتظری ترکیب دفاعی را تغییر می دهد؟


روزبه یک بازیکن ملی است و خوشحالم که پژمان منتظری به تیم بازگشته است زیرا او در داخل زمین رهبر است. منتظری در رختکن و زمین با جوانترها صحبت می کند و باید ببینیم فردا چه اتفاقی رخ می دهد.

مهاجم استقلال ایرانی یا خارجی؟


من همواره با مدیرعامل باشگاه در تماس هستم و او در حال تلاش کردن برای جذب این بازیکن است. مطمئنم کار این بازیکن به زودی انجام می شود و می دانم که مدیرعامل و آقای توفیقی در حال تلاش هستند تا این بازیکن به زودی به استقلال اضافه شود. من یک یا دو بازیکن دیگر را بررسی می کنم تا به تیم اضافه شوند زیرا ما مسابقات زیادی در نیم فصل دوم داریم و می خواهیم عملکرد خوبی در آسیا داشته باشیم. قبلا به شما گفتم که نمی خواهیم نتیجه بازی 6 بر یک برابر العین تکرار شود و می خواهیم آن نتیجه جبران شود. ما بازیکنان خیلی خوبی در اختیار داریم ولی در فوتبال طبیعی است که بازیکنان تغییر کنند و این اتفاقی است که در همه دنیا رخ می دهد. نظر من را مدیرعامل باشگاه می داند و به من هم گفته اند که می خواهند این اتفاق رخ دهد.

زمان اضافه شدن بازیکن چه زمانی است؟


من نمی توانم دقیقا به شما بگویم چه زمانی بازیکن اضافه می شود و من هم امیدوارم این اتفاق زودتر رخ دهد. همه چیز در اختیار باشگاه است و بازیکن نیز منتظر باشگاه است. خوشحالم که هوا بهتر شده و مردم می توانند بیرون بیایند و روی کوه ها برف است و فردا هم کریسمس است. امیدوارم بازی ال کلاسیکو را حتما ببینید. البته من طرفدار فوتبال آلمان و استقلال هستم.