بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - نود ارومیه 0 (جام حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

فلاح زاده: با پنالتی مشکوک به تساوی رسیدیم
جمعه, 01 دی 1396 ساعت 22:56
فلاح زاده: با پنالتی مشکوک به تساوی رسیدیم
دروازه بان سایپا در رابطه با دیدار برابر سپاهان اعتقاد دارد پنالتی علیه تیم انجام نشده، اما داور کاملا مطمئن بود که قضاوتش درست است.

به گزارش "توپ 90"، پس از تیم های سپاهان و سایپا که با تساوی به پایان رسید حامد فلاح زاده، دروازه بان نارنجی پوشان در رابطه با بازی گفت: بازی خوبی بود و ما همه جور سوار بر بازی بودیم. باید سه امتیاز را می گرفتیم؛ اما در دقایق آخر با یک پنالتی مشکوک بازی به تساوی رسید.


او درباره صحنه پنالتی گفت: من توپ را گرفتم، آمدم ضدحمله را آغاز کنم؛ اما داور اعلام پنالتی کرد. به او گفتم خطا نبود؛ اما داور گفت من خودم دیدم و خطا بود. امیدوارم او تصمیم درستی گرفته باشد.


گلر نارنجی پوشان درباره رقابت با محمدرضا اخباری گفت: رقابت بین ما دروازه بان های تیم سایپا همیشه وجود دارد و با تصمیم کادر فنی نیز هر کدام از ما آماده تر بودیم درون دروازه قرار می گیریم و من هر بار بتوانم بازی کنم با تمام وجود درون دروازه می ایستم و هر بار که روی نیمکت ذخیره ها می نشینم نیز طبیعی است که اعتراضی به تصمیم گرفته شده نداشته باشم. خداراشکر که این روزها روی دور هستم و در ترکیب اصلی به میدان می روم.