بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 20 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال نیویورک نیکس - شارلوت هورنتس

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برای چهارمین بار؛ فاتح تریم سرمربی گالاتاسرای شد
جمعه, 01 دی 1396 ساعت 10:36
برای چهارمین بار؛ فاتح تریم سرمربی گالاتاسرای شد
باشگاه گالاتاسرای اعلام کرد که فاتح تریم، مربی باتجربه فوتبال ترکیه، را برای چهارمین بار به خدمت گرفت.

به گزارش "توپ 90"، تریم که تا تابستان گذشته هدایت تیم ملی ترکیه را برعهده داشت، بعد از درگیری با مالک یک رستوران، توسط فدراسیون فوتبال این کشور کنار گذاشته شد و اکنون جانشین ایگور تودور شد که سه روز قبل به دلیل نتایج ضعیف اخیر، روز دوشنبه اخراج شد. گالاتاسرای در 4 دیدار اخیرش، سه شکست داشت و همین به اخراج مدافع سابق یوونتوس و تیم ملی کرواسی منجر شد.

تریم در حالی هدایت گالاتاسرای را برعهده گرفت که از سال 2013 در رده باشگاهی مربیگری نکرده است. تریم که در دوره بازی هم پیراهن گالاتاسرای را به تن کرد، اولین بار در سال 1996 و بعد از حضور در یورو 96 با ترکیه، هدایت گالا را برعهده گرفت.

او موفق شد 4 بار پیاپی گالاتاسرای را قهرمان ترکیه کند تا به اسطوره هواداران این تیم تبدیل شد. او همچنین گالا را در سال 2000 قهرمان جام یوفا کرد و پس از آن بود که به سری آ رفت و هدایت فیورنتینا را برعهده گرفت. نتایج خوب او با بنفش ها باعث شد تا مدیران میلان او را به خدمت بگیرند اما مشکلاتی که او با مدیران و بازیکنان این تیم پیدا کرد باعث شد تا خیلی زود جای خود را به کارلو آنچلوتی بدهد.

گالاتاسرای در حال حاضر با یک امتیاز اختلاف نسبت به استانبول باشاکشهیر، صدرنشین لیگ، در رتبه سوم سوپرلیگ ترکیه قرار دارد.