بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 1 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - السد 1 (گزارش عباس قانع)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بازگشت شال قرمز به آزادی(عکس)
سه شنبه, 28 آذر 1396 ساعت 17:28
بازگشت شال قرمز به آزادی(عکس)
با فرا رسیدن فصل سرما، برانکو ایوانکوویچ نیز پالتو و شال معروف خود را به تن کرده است.

به گزارش "توپ 90"، سرمربی سرخ ها تنها یک نیمه تا حضور تیمش در بین 4 تیم برتر جام حذفی فاصله دارد. از زمان حضور او روی نیمکت پرسپولیس، این تنها مورد دست نیافتنی قرمزها به شمار می‌رفت اما حالا آن ها با پیروزی بر صنعت نفت، به این مهم نیز خواهند رسید.

در سه فصل اخیر، برانکو همواره با شالِ قرمز در بازی های پاییزی و زمستانی حاضر شده و تیمش را این چنین هدایت کرده و اتفاقا، پرسپولیس در این 6 ماه نیز عملکرد بهتری داشته است.

حال آن ها موفقیت بعدی را نیز در زمستان کسب خواهند کرد و خود را یک گام دیگر به قهرمانی در جام حذفی نزدیک خواهند کرد. در صورت پیروزی بر صنعت نفت، آن ها امیدوار خواهند بود دو مدعی دیگر این جام یعنی تراکتور و استقلال نیز حذف شوند تا با قرعه راحت تری برای صعود به فینال روبرو باشند.

در روزی که به دلیل آلودگی هوا، تماشاگران کمتری نسبت به بازی های قبلی در ورزشگاه حاضر بودند، پروفسور پرسپولیسی ها بار دیگر با پوشش جالب و همیشگی اش در زمین حاضر شد و قاب دوربین ها را مجذوب خود کرد و امیدوار است با رسیدن به قهرمانی جام حذفی، توجه ها را نیز بیش از همیشه به خود جلب کند. او امروز برای آخرین بار سرتن چوک را در کنار خود می‌بیند و در ادامه فصل، برادر خود را به عنوان کمک مربی روی نیمکت خواهد داشت و باید دید، زلاتکو ایوانکوویچ که هم از نظر سابقه و هم از نظر استایل، تفاوت بسیاری با برادرش دارد، چه تاثیری روی سرخ ها خواهد گذاشت.


عکس ها:امیر خیرخواه