بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اورتون 2 - کریستال پالاس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برانکو و اهدای پیراهن مودریچ به نفع زلزله‌زده‌ ها
دوشنبه, 27 آذر 1396 ساعت 11:12
برانکو و اهدای پیراهن مودریچ به نفع زلزله‌زده‌ ها
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و دستیار سابق او با حضور در استودیو آنتن پیراهن لوکا موردیچ را برای حراج به نفع زلزله زده های غرب کشور اهدا کردند.

به گزارش "توپ 90"، استودیو آنتن روز یکشنبه 2 مهمان ویژه داشت. سرتن چوک دستیار برانکو ایوانکویچ که به کار خود در پرسپولیس پایان داده است در گفت و گویی جذاب و یک و نیم ساعته به بیان اتفاقات ویژه دوران حضور خود در این تیم پرداخت. در پایان این گفت و گو برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس هم به جمع حاضرین در استودیو آنتن اضافه شد و اتفاقی جالب را رقم زد.

گفتگو با سرتن چوک مربی سابق پرسپولیس 


او پیراهن لوکا مودریچ، ستاره تیم ملی فوتبال کرواسی و باشگاه رئال مادرید را به همراه امضا خودش و چوک را به نفع زلزله زده های سرپل ذهاب اهدا کرد تا با فروش در حراجی عواید مالی آن به مردم آسیب دیده غرب کشور برسد.

گفتگو با برانکو و اهدا پیراهن مودریچ به زلزله زدگان 


لوکا مودریچ در دوران ابتدایی فوتبال خود زیر نظر چوک کار می کرد و در تیم دینامو زاگرب شاگرد برانکو بود و رابطه نزدیکی با این دو مربی داشت. برانکو در همین زمینه تاکید داشت که انتخاب موردیچ به عنوان بهترین بازیکن جام باشگاه های جهان نشان دهنده کیفیت بالای این بازیکن است و برای تیم ملی کرواسی در جام جهانی 2018 کرواسی آرزوی موفقیت کرد.