بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 1 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

برشتولد:آرزوی من،دیدار آلمان و ایران در جام‌جهانی است
یکشنبه, 26 آذر 1396 ساعت 21:17
برشتولد:آرزوی من،دیدار آلمان و ایران در جام‌جهانی است
سفیر آلمان در ایران می گوید فوتبال ایران را به دلیل استعدادها و هوادارانش دوست دارد.

به گزارش "توپ 90"، میکائیل کلور برشتلود سفیر آلمان در ایران از جمله سفیرهای فعال در ایران است. این چهره که پیش از این با فعالیت های توییتری خود محبوبیت زیادی در شبکه های اجتماعی برای خود دست و پا کرده بود، بعد از حضور در فدراسیون فوتبال، ساختمان باشگاه استقلال و پرسپولیس عصر یکشنبه با استقبال آبی های تهرانی در تمرین این تیم حاضر شد.


برشتلود در گفت و گو با توپ 90 درباره حضور خود در تمرین استقلال گفت: خیلی خوشحالم که در تمرین استقلال حضور داشتم. همچنین خوشحالم که استقلال یک سرمربی آلمانی دارد که با این سرمربی وضعیت تیم بهتر شده و استقلال در جدول بالاتر آمده است.

سفیر آلمان در ادامه درباره حضور شفر در ایران خاطر نشان کرد: شفر سال ها به عنوان مربی و بازیکن شناخته شده در آلمان حضور داشت و اکنون نیز هدایت استقلال را بر عهده دارد.

این چهره سیاسی و دیپلماتیک در ادامه درباره فوتبال ایران اظهار داشت: من به طور کلی به فوتبال ایران علاقه پیدا کردم زیرا بازیکنان با استعداد زیادی در فوتبال شما حضور دارند. همچنین مردم در ایران با شور و شوق فوتبال را نگاه می کنند.

برشتلود در پایان، صحبت های خود را با آرزوی جالبی به پایان برد: برای باشگاه استقلال آرزوی موفقیت می کنم. همچنین از ته قلب برای تیم ایران که در گروه سختی در جام جهانی روسیه قرار گرفته، آرزوی موفقیت می کنم. آرزو و خواسته من این است که ایران و آلمان در جام جهانی دیدار کنند.