بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اورتون 2 - کریستال پالاس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

یونایتد
یکشنبه, 26 آذر 1396 ساعت 21:17
یونایتد
یونایتدها موفق شدند در دیداری دشوار 1-2 وست بروم را مغلوب کنند.

 

به گزارش "توپ 90"، منچستریونایتد در دیداری که در دقایق پایانی به شدت تحت فشار بود، در نهایت با گلهای لوکاکو و لینگارد 1-2 وست بروم را مغلوب کرد و فاصله خود با صدر را به 11 امتیاز کاهش داد.

در دقایق ابتدایی بازی هیچ اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و تیم مورینیو علیرغم برتری در مالکیت نمی توانست موقعیت خاصی خلق کند. اولین موقعیت مهم یونایتد در دقیقه 15 ایجاد شد که همکاری یانگ و لوکاکو به جایی نرسید.

 

اما به هر حال در دقیقه 27 اولین فرصت جدی منچستر تبدیل به گل شد. با ارسال دقیق راشفورد، لوکاکو با پروازی تماشایی دروازه وست بروم را باز کرد تا یونایتدها با یک گل از حریف پیش افتند.

بعد از دریافت گل وست بروم پیش کشید و در دقیقه 34 توسط روندون صاحب موقعیت شد اما فیل جونز در شش قدم به زیبایی دروازه تیمش را نجات داد.

یک دقیقه بعد یونایتد به گل دوم رسید. لینگارد در محوطه صاحب فرصت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافعان حریف وارد دروازه شد تا برتری یونایتد 2 برابر شود.

 

در لحظات پایانی نیمه اول لیورمور در محوطه بخت خوبی را تقدیم دخیا کرد تا نیمه اول با برتری 0-2 تیم مهمان به پایان برسد.

با شروع 45 دقیقه دوم وست بروم برای جبران 2 گل خورده وارد میدان شد و در دقیقه 54 فرصت خوبی برای کاهش اختلاف داشت اما حضور به موقع والنسیا موقعیت را از روندون و مک کلین گرفت.

در دقیقه 60  یونایتد با ضد حمله ای سریع و همکاری لوکاکو و لینگارد صاحب  موقعیت شد اما ضربه مهاجم بلژیکی در اختیار فورستر قرار گرفت. در ادامه جریان بازی کاملا آرام شد و اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد. در دقیقه 74 وست بروم بخت مناسبی برای گلزنی داشت اما ضربه زمینی لیورمور در اختیار دخیا قرار گرفت.

اما در دقیقه 79 وست بروم به گل رسید. روی ارسال یک کرنر، در شلوغی محوطه پاس ایوانز در اختیار گرت بری قرار گرفت تا او با ضربه ای زمینی اختلاف را به حداقل برساند.

در دقیقه 86 وست بروم بهترین بخت را برای زدن گل تساوی داشت اما ضربه سر رودریگز با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در اوقات اضافی لوکاکو فرصت بسیار خوبی را از دست داد تا شیاطین سرخ نهایتا با همان برتری 1-2 وست بروم را مغلوب کنند.