بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 1 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پیش بازی منچسترسیتی - تاتنهام
شنبه, 25 آذر 1396 ساعت 11:12
پیش بازی منچسترسیتی - تاتنهام
ورزشگاه اتحاد، میزبان حساس ترین دیدار این هفته لیگ برتر بین دو تیم منچسترسیتی و تاتنهام است.

به گزارش "توپ 90"، حساس ترین دیدار هفته لیگ برتر بین دو تیم آماده و قدرتمند انگلیس برگزار خواهد شد. سیتی که با 15 پیروزی پیاپی در لیگ رکورددار است، با 49 امتیاز صدرنشین لیگ است و حاشیه امنیت بسیار مناسبی برای خود در صدر جدول ایجاد کرده است. آنها 11 امتیاز با تیم دوم جدول یعنی منچستریونایتد فاصله دارند و با تاتنهام که در رده چهارم قرار گرفته، 17 امتیاز اختلاف پیدا کرده اند. این در حالیست که انتظار می‌رفت تاتنهام در فصل جدید عملکرد بهتری داشته و نتایج بهتری کسب کند.

شاگردان پوچتینو که در چمپیونزلیگ بسیار درخشان ظاهر شدند، در لیگ برتر دچار افت شده و چندین هفته امتیاز از دست دادند. با این حال در دو هفته اخیر آنها موفق به کسب پیروزی شده اند و امیدوارند بتوانند اولین تیمی باشند که سیتی را در این فصل لیگ برتر شکست می‌دهد.

پوچتینو تیم آماده و خطرناکی ساخته؛ ولی او به خوبی می‌داند تقابل با آماده ترین تیم چند سال اخیر لیگ برتر، کار بسیار دشواری پیش روی شاگردانش قرار خواهد داد. در 6 تقابل اخیر دو تیم، 3 پیروزی برای تاتنهام، 2 پیروزی برای سیتی و 1 تساوی به دست آمده است. مندی، استونز و کمپانی به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نیستند و وانیاما، آلدرویرد به علت مصدومیت و سانچس به علت محرومیت نمی‌تواند در ترکیب تاتنهام قرار بگیرد.

ترکیب احتمالی: