بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 30 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آرسنال 3 - لستر سیتی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بشار و امضایی که زیر حکم صعود زد!
شنبه, 25 آذر 1396 ساعت 11:11
بشار و امضایی که زیر حکم صعود زد!
بشار رسن عملکرد خوبی در دیدار با بادران داشت.

به گزارش "توپ 90"، بعید به نظر می‌رسید پرسپولیس برای پیروزی مقابل بادران، مشکلی داشته باشد؛ اما شاگردان ربیعی از همان ابتدا نشان دادند تیمی در قواره لیگ برتر هستند و می‌توانند مقابل مدافع عنوان قهرمانی و صدرنشین لیگ، عملکرد خوبی داشته باشند.

اما سرانجام این شاگردان برانکو بودند که پیروز دوئل پایتخت نشینان شدند و برای رسیدن به این مهم، بشار رسن نقش حیاتی را ایفا کرد. هافبک جوان و عراقی پرسپولیس که پیش از این در قالب بازیکن تعویضی موثر ظاهر می‌شد، امروز چهره فیکس سرخ ها بود و موفق شد با ارسال سانتری دیدنی زمینه ساز گل شجاع خلیل زاده باشد. این گل که گل پیروزی بخش پرسپولیس بود، روی سانتر رسن از روی کرنر به ثمر رسید و به نوعی هافبک عراقی حکم پرسپولیس را امضا کرد.

رسن که قراردادی دو ساله با پرسپولیس دارد، در دوران افت محسن مسلمان کمک حال تیم برانکو ایوانکوویچ بود و حالا در روزی که هافبک بازیساز اصلی سرخ ها به میدان نرفت، بار دیگر موثر ظاهر شد تا برانکو را بابت این خرید رو سفید کرده باشد. اینطور که به نظر می‌رسد رقابت او و مسلمان همچنان ادامه خواهد داشت، چرا که هر دو درخششی پایان ناپذیر دارند و قصد جا زدن ندارند.

بشار که ۸۰ دقیقه در ترکیب قرمزها بازی کرد، در ده دقیقه پایانی جای خود را به ربیع خواه داد تا پرسپولیس امنیت بیشتری در آخرین دقایق بازی داشته باشد.