بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 3 - لوانته 0 (گزارش‌اختصاصی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بدشانس، مثل سیامک نعمتی
جمعه, 24 آذر 1396 ساعت 22:33
بدشانس، مثل سیامک نعمتی
هافبک جوان پرسپولیس در بازی مقابل بادران شانسی برای گلزنی پیدا نکرد.

به گزارش "توپ 90"، تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی رقابت های جام حذفی به مصاف بادران رفت. در این بازی که تعدادی از بازیکنان پرسپولیس به تشخیص برانکو استراحت می کردند، برخی از ذخیره ها به ترکیب اصلی این تیم راه پیدا کردند.

البته در بین بازیکنان نیمکت نشینی که فرصت حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی مقابل بادران را پیدا کرده بودند، نامی از سیامک نعمتی به چشم نمی خورد. هافبک تکنیکی سرخ ها بار دیگر یک مسابقه را از روی نیمکت آغاز کرد.

پس از اینکه در نیمه اول پرسپولیس نتوانست برتری خود را به حریف دسته یکی دیکته کند و با یک تساوی کار را به پایان برد، نخستین تعویض برانکو به حضور سیامک نعمتی به جای وحید امیری در زمین اختصاص یافت. نعمتی از زمان ورودش به زمین تحرک و نشاط را به بازی پرسپولیس بازگرداند و موقعیت هایی را نصیب مهاجمان تیمش کرد.

هر چه از دقایق بازی گذشت، عملکرد نعمتی بهتر شد و در دقایق پایانی که پرسپولیس موج جدیدی از حملات را روی دروازه حریف خود آغاز کرده بود، هافبک پرسپولیس با یک ضربه سنگین از پشت محوطه، دروازه بادران را تهدید کرد. او همچنین یک پاس در عمق زیبا را هم برای گادوین منشا ساخته و پرداخته کرد که ضربه مهاجم نیجریه ای پرسپولیس توسط دروازه بان حریف برگشت داده شد. پس از این موقعیت ها، یک حرکت ترکیبی زیبا از سوی بازیکنان پرسپولیس شکل گرفت که منجر به یک دوی زیبای سیامک نعمتی و گادوین منشا و خلق موقعیتی عالی شد که ضربه نهایی نعمتی با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه بادران به بیرون رفت تا بازهم این بازیکن آماده تیم برانکو در گلزنی بدشانس باشد.

نعمتی در بازی قبلی پرسپولیس در جام حذفی مقابل نفت تهران هم برای تیمش بازی خوبی انجام داده بود و با گرفتن یک پنالتی برای سرخپوشان، پایه گذار گل دوم پرسپولیس بود.

باید دید هافبک سابق پیکان در شرایطی که در ترافیک هافبک های آماده این روزهای پرسپولیس گرفتار شده، تا چه زمانی در این تیم می ماند و چقدر برای به دست آوردن جایگاهی در ترکیب اصلی این تیم خواهد جنگید.