بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 26 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - نود ارومیه 0 (جام حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تماس گلایه آمیز میناوند با خیابانی
جمعه, 24 آذر 1396 ساعت 19:04
تماس گلایه آمیز میناوند با خیابانی
تیم ستارگان 98 فوتبال ایران برای یک بازی دوستانه و با هدف ایجاد روحیه در مناطق زلزله زده غرب کشور به مصاف منتخب کرمانشاه رفت.

 

به گزارش "توپ 90" بازی پرشور و پراحساس تیم های منتخب ستارگان 98 ایران و منتخب کرمانشاه با استقبال ویژه مردم در شهر سرپل ذهاب برگزار شد. مسابقه ای که جذابیت های فوق العاده و اتفاقات احساس برانگیز و تاثیرگذار زیادی داشت. مهردادمیناوند یکی از ستاره های تیم ملی ایران در جام جهانی 98 را می توان قلب تیم ستارگان 98 لقب داد. او از ابتدای سفر ستاره های فوتبال ایران به کرمانشاه نقش محوری در این تیم ایفا کرد. او یکی از بازیکنانی بود که با تمام ستاره های حاضر در تیم 98 رابطه بسیار خوبی داشت و نقش مهمی در ایجاد روحیه مثبت در این تیم داشت.

 


میناوند چه قبل و چه بعد از مسابقه بمب روحیه و انرژی تیم ستارگان ایران بود و در طول بازی هم نمایش خوبی داشت. او در هافبک چپ و راست بازی کرد و بشدت هم مورد تشویق هواداران حاضر در ورزشگاه قرار گرفت. البته جواد خیابانی گزارشگر این بازی در حین گزارش به اندام مهرداد میناوند اشاره کرد و او را خارج از فرم و کمی چاق! دانست موضوعی که باعث شد میناوند بعد از پایان بازی با خیابانی تماس بگیرد از او گله بکند هرچند میناوند بعد از این حرف خیابانی به همبازیانش گفت که انگیزه اش با این حرف برای رسیدن به فرم مطلوب بدنی و کم کردن وزن بشدت افزایش یافته است.

 

عکس: ایرج الیاسی