بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اورتون 2 - کریستال پالاس 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نمره 7 جهانبخش در میان برترین‌های اردویژه
جمعه, 24 آذر 1396 ساعت 13:52
نمره 7 جهانبخش در میان برترین‌های اردویژه
ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار با دریافت نمره 7 در بازی با زووله همچنان رتبه دوم برترین بازیکنان اردویژه هلند را در اختیار دارد.

به گزارش "توپ 90" به نقل از تسنیم، مجله فوتبال اینترنشنال هلند پس از پایان دیدار باقی‌مانده شب گذشته (پنجشنبه) از هفته شانزدهم اردویژه هلند اقدام به ارزیابی عملکرد فنی بازیکنان و انتخاب برترین‌های هفته کرد.

در این میان علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار نمره فنی خوب 7 را دریافت کرد. این ملی‌پوش ایرانی در بازی با تیم زووله که با نتیجه تساوی یک - یک پایان یافت گل تساوی‌بخش آلکماری‌ها را در دقیقه 34 به ثمر رساند.

در رده‌بندی برترین بازیکنان فصل 2018 - 2017 اردویژه هلند نیز علیرضا جهانبخش همچنان با معدل نمره فنی 6.73 پس از ریان توماس (زووله) رتبه دوم را در اختیار دارد.

مجله هلندی برای بازی 21 دقیقه‌ای رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی تیم هیرنوین برابر فاینورد نمره‌ای در نظر نگرفت. این بازی با نتیجه تساوی یک - یک به پایان رسید.

 

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تیم پی‌اس‌وی آیندهوون با 40 امتیاز صدرنشین است. تیم‌های آژاکس آمستردام و آلکمار با امتیاز مشابه 35 رتبه‌های دوم و سوم را در اختیار دارند. هیرنوین 20 امتیازی هم دهم است.