بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه منتخب تیم ملی98 - پیشکسوتان مشهد

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توهین هواداران میلان به دوناروما
پنجشنبه, 23 آذر 1396 ساعت 01:18
توهین هواداران میلان به دوناروما
هواداران میلان در واکنش به شایعات اخیر در مورد تقاضای جانلوئیجی دوناروما برای جدایی از این باشگاه، پیش از دیدار امشب مقابل ورونا در کوپا ایتالیا، به این دروازه بان جوان توهین کردند.

به گزارش "توپ 90"، در تابستان گذشته شایعات زیادی در مورد جدایی دوناروما از میلان منتشر شد؛ اما او در نهایت قراردادش را با روسونری برای 5 سال تمدید کرد.

اما در چند روز اخیر بار دیگر شایعاتی در مورد جدایی این دروازه بان 18 ساله از میلان منتشر شده و رسانه های ایتالیایی ادعا کردند که او از شرایط این باشگاه راضی نیست و می خواهد به باشگاه دیگری برود. این مسئله باعث شد تا گروهی از هواداران میلان پیش از دیدار امشب مقابل ورونا به او توهین کنند.

هرچند برای دیدار امشب هواداران زیادی به ورزشگاه نرفته اند؛ اما در هنگام گرم کردن بازیکنان و همچنین زمانی که گوینده ورزشگاه، بازیکنان دو تیم را معرفی می کرد، شعارهای توهین آمیزی علیه دوناروما شنیده شد.

همچنین بنری در ورزشگاه سن سیرو نصب شد که روی آن نوشته شده:" 6 میلیون یورو برای هر سال و قرارداد با برادر اضافی؟ حالا برو، صبر ما تمام شده است."

دوناروما برای اینکه قراردادش را با میلان تمدید کند، خواهان امضای قرارداد با برادرش، آنتونیو، شد. او امشب روی نیمکت ذخیره های میلان حضور دارد.