بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه منتخب تیم ملی98 - پیشکسوتان مشهد

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توضیحات تاج درباره میزبانی باشگاه‌های ایران در آسیا
سه شنبه, 21 آذر 1396 ساعت 21:28
توضیحات تاج درباره میزبانی باشگاه‌های ایران در آسیا
رئیس فدراسیون فوتبال می گوید در موضوع میزبانی از نمایندگان عربستانی به دنبال عدالت هستیم.

به گزارش "توپ 90"، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز دو نماینده فوتبال ایران هستند که در لیگ قهرمانان باید برابر تیم های عربستانی قرار بگیرند و با توجه به برگزاری بازی در زمین بی طرف این دیدارها از همین حالا برای آنها دردسر ساز شده است.


مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال درباره آخرین وضعیت موضوع میزبانی تیم های ایرانی و عربستانی و عدم برگزاری بازی در زمین بی طرف به توپ 90 گفت: نمی دانم وضعیت عربستان با کنفدراسیون آسیا چطوری است؛ ولی صادقانه می گویم برداشت همه ما در کمیته مسابقات و هیات اجرایی این بود که بازی ها رفت و برگشت باشد. پنجشنبه صبح به قطر می روم تا مذاکرات و صحبتی با همتای خودم در این کشور در این ارتباط داشته باشیم.
رئیس فدراسیون فوتبال درباره امیدواری خود به حل این معضل تصریح کرد: امیدوار به حل این مشکل هستیم. دو بازی برای ما مهم نیست؛ مهم عدالت است که باید اجرا شود. آیا باید بپذیریم که کشورمان نا امن است؟ این به ما توهین است که بگویند کشوری که اعضای کمیته مسابقات به آن آمده اند، نا امن است. کشور ما که سال گذشته میزبان بیش از ۹۲ درصد اعضای کمیته مسابقات بود، چطور می تواند ناامن باشد؟


دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا از بهمن ماه سال جاری با حضور 3+1 نماینده ایران آغاز خواهد شد.