بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 2 - لاتزیو 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش رئال به قرعه دشوار مقابل پی اس جی
دوشنبه, 20 آذر 1396 ساعت 18:37
واکنش رئال به قرعه دشوار مقابل پی اس جی
رئال مادرید که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان به عنوان تیم دوم صعود کرده بود، حالا در یک هشتم نهایی باید به مصاف پاری سن ژرمن برود.

به گزارش "توپ 90"، این قرعه ای بود که رئالی ها هرگز علاقه ای به آن نداشتند و برخورد به رم و بشیکتاش را آرزو می کردند. قهرمان اروپا برای دفاع از عنوان خود حالا باید به مصاف نیمار و یارانش برود.

بوتراگنیو، مدیر ارتباطات رئال پس از قرعه کشی به بی این اسپورتس گفت:« این بازی می توانست یک فینال باشد چون هر دو تیم قدرتمند هستند و کاندیدای قهرمانی. در هر صورت قرعه این شد و باید آن را پذیرفت.

پی اس جی هر تابستان ستاره های بزرگی را به خدمت می گیرد و نسبت به چند فصل اخیر قدرتمندتر شده است. آنها در دور گروهی فوق العاده بودند و توانایی های بالایی دارند. با نیمار و امباپه در خط حمله، تیمی بسیار خطرناک هستند و باید بهترین نمایش خودمان را ارائه دهیم. هر دو بازی مثل یک فینال هستند و برای تماشاگران جذابیت های فراوانی خواهند داشت.

بازی رفت را در خانه داریم و البته همیشه انجام بازی رفت در زمین حریف بهتر است اما فراموش نکنید که در نیمه نهایی سال گذشته ما در بازی رفت میزبان بودیم و 3-0 اتلتیکو را شکست دادیم و سپس در بازی برگشت توانستیم مجوز صعود را کسب کنیم.»