بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

محرومیت یک ماهه مسعود شجاعی
چهارشنبه, 01 آذر 1396 ساعت 10:35
محرومیت یک ماهه مسعود شجاعی
کاپیتان ایرانی پانیونیوس یونان و یکی از هم‌تیمی‌های او، به دلیل اعتراض به شرایط مالی این باشگاه با محرومیت یک ماهه مواجه شد.

به گزارش "توپ 90"، مسعود شجاعی که دومین فصل حضورش در پانیونیوس را می‌گذراند طی ۱۱ مسابقه اخیر سوپر لیگ یونان به طور ثابت در ترکیب بوده، با ۳ گل زده بهترین گلزن تیمش محسوب می‌شود و همچنین در چهار مسابقه گذشته بازوبند کاپیتانی را روی بازوی خود داشته اما شرایط هفته‌های اخیر او طوری شده که از روزهای درخشان ابتدای فصل فاصله گرفته است.


شجاعی سه روز قبل در هفته یازدهم سوپر لیگ یونان بعد از حضور یک نیمه‌ای مقابل زانتی و و دریافت یک کارت زرد، به دلیل مصدومیت در دقیقه ۴۶ جای خود را به  گیورگاس سارامانتاس داد.


در تمرین امروز سه‌شنبه پانیونیوس اتفاقاتی رخ داده که کاپیتان سابق تیم ملی ایران به همراه ونجلیس اکونومو، مدافع پانیونیوس که در دقیقه ۸۴ دیدار اخیرشان مقابل زانتی از زمین اخراج شده بود مسائلی عنوان نموده‌اند که موجب جریمه سنگین آنها از سوی مدیر تیم شده است.

 

 


بنابر اعلام نیکوس زامانی، مدیر تیم فوتبال پانیونیوس، مسعود شجاعی و ونجلیس اکونومو ۳۰ روز از همراهی تیم محروم و محکوم به پرداخت ۳ هزار یورو شده‌اند.


با وجود اینکه علت اصلی محرومیت شجاعی و اکونومو مشخص نشده اما ظاهرا آنها به نحوه پرداخت‌های مطالبات‌شان اعتراض دارند؛ ضمن اینکه باشگاه پانیونیوس علاقه‌مند نیست شجاعی را در نیم‌فصل از دست دهد چراکه این بازیکن با پرداخت مبلغی نه چندان زیاد می‌تواند به تیم‌های زیادی که خواهانش هستند، بپیوندد.


مدیر پانیونیوس در توضیحاتی که برای محرومیت این دو بازیکن داشته عنوان نموده است: «حتی اگر شما بازیکنان خوب بازی کنید، باید به نظم پایبند باشید چراکه اولویت باشگاه نظم و انضباط است و عملکرد مثبت فنی در اولویت دوم قرار دارد؛ ما به این علت چنین تصمیمی گرفته‌ایم که بازیکنان یادشان باشد باشگاه پانیونیوس بالاتر از همه است.»


ضمنا با وجود اینکه ۱۱ هفته از سوپر لیگ یونان گذشته اما شجاعی ۴ اخطار دریافت کرده و علاوه بر آن در چهارمین مسابقه مقابل جیانینا با دریافت دو کارت زرد از زمین اخراج شده که محرومیت او در دیدار جام حذفی اعمال شده است.