بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

توصیه یک ملی‌پوش قدیمی به گلر پرسپولیس
سه شنبه, 30 آبان 1396 ساعت 22:12
توصیه یک ملی‌پوش قدیمی به گلر پرسپولیس
رفتار بیرانوند، حاشیه هایی تلخ برای گلر تیم ملی ایجاد کرده است، این حواشی نه به سود او و نه به سود تیمش خواهد بود.

به گزارش "توپ 90" جواد الله وردی مدافع سابق تیم ملی و پرسپولیس در مطلبی با عنوان فوق، گلر تیم پرسپولیس را نصیحت کرده است.


" عزیزم این قلم فوتبالیستی است که حداقل یک جام جهانی و یک المپیک را دیده است.


بازی با افکار و اندیشه های هواداران سرخابی برای هیچ فوتبالیستی، فرجامی خوش ندارد، چرا که باید باور داشت هواداران هر تیمی، ستون اصلی و اساسی قدرت در آن تیم است، وگرنه بازیکنان که به عشق سکوها و پروژکتورها بازی نمی کنند .


بنده از تیم استقلال به پرسپولیس رفتم، سالهای طولانی رکیک ترین و بدترین دشنام ها را شنیدم؛ اما همیشه به آنها تعظیم می کردم تا از تندی دشنام ها بکاهم، این اتفاق برای خیلی های دیگر مثل هاشمی نسب و نیکبخت و شاهرخ بیانی و فتح آبادی و خیلی های دیگر در هر 2 مسیر استقلال به پرسپولیس و برعکس رخ داده است .


شاید یادآوری خاطرات مرحوم ناصر حجازی دوست و همبازی فقید بنده به جا باشد، ایشان بعد از سال ها عضویت در تیم استقلال، به علت درگیری با سرمربی تیمش به شهباز رفت، او سال ها در شهباز بازی کرد و سپس به تیمش برگشت؛ اما همچنان محبوب و دوست داشتنی بود و محبوب ترین مرد استقلال در تاریخ هم ماند، حتی بعد از مرگش..


آقای بیرانوند بگذار قراردادت تمام شود و بعد به خاطر زن و بچه هات بهترین تصمیم را بگیر، اگر وقت رفتنت از این تیم رسیده برو، چنان که رامین رضائیان از این تیم رفت و محبوب هوادارانش محبوب ماند، چرا که با تماشاگر در نیفتاد و موقع رفتنش با تماشاگر درگیر نشد.


عزیز من، تو با احساس تماشاگر بازی کرده ای و وقتی هم به تو اعتراض می کنند انگشت سکوت را جلوی بینی می گذاری که مفهومش در عرف فوتبال ما ساکت شوی مودبانه است.


پسر خوب، برای خودت دردسر نساز، در خاتمه یک جمله کارساز قدیمی را به یادگار برایت مینویسم، زرنگ ترین افراد کسانی هستند که کسی نمی داند چقدر زرنگ هستند!"