بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حالا می‌شود به شفر امیدوار بود!
دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 19:44
حالا می‌شود به شفر امیدوار بود!
سرمربی استقلال از زمانی که هدایت این تیم را برعهده گرفته است موفق شده تغییرات مثبتی در روند تیمش ایجاد کند.

گزارش "توپ 90"، یک تیم برای موفقیت در هر بازی نیاز دارد اول گل بزند و اگر گلی دریافت نکند موفقیت در نتیجه گیری قطعی است.


استقلال در بازی امروز برابر سیاه جامگان حتی یک موقعیت گل هم به حریفش نداد و حسینی که این روزها به دروازه بان ثابت تبدیل شده است مثل بازی های قبلی تقریبا حتی یک بار هم وادار به انجام واکنش نشد. اما شیوه دفاع کردن استقلال چطور بود؟ شفر برای اولین بار در مدت حضورش در استقلال روزبه چشمی را به پست هافبک دفاعی برد و پادوانی بعد از مدت ها حضور در ترکیب اصلی استقلال را تجربه کرد. با این شرایط روزبه چشمی جلوی خط دفاع استقلال را به خوبی جمع کرد و موفق شد کانال بین دو دفاع میانی تیمش را جمع کند.


اما شاید مهمترین تغییر در استقلال شفر تغییر روند تهاجمی این تیم باشد، تیمی که برخلاف گذشته می تواند موقعیت های پرتعدادی روی دروازه حریفان ایجاد کند و این موضوع شانس گلزنی آبی ها را بالا می برد. استقلال در بازی با سیاه جامگان بارها دروازه حریف را تا آستانه فروپاشی  پیش برد و شاید اگر یک مهاجم تمام کننده در این تیم حضور داشت، آبی ها امشب با یک پیروزی پرگل زمین بازی را ترک می کردند.


از همه این نکات مثبت گذشته استقلال با شفر یاد گرفته 90 دقیقه حمله کند و این نکته ای است که هواداران این تیم در سال های گذشته هرگز آن را تجربه نکرده اند، این نکته ای است که ضعف های استقلال را کمرنگ می کند و هواداران تیفوسی این تیم را به آینده آبی ها امیدوار می کند.