بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 4 - سویا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ساق بند جابر ناجی جان مدافع حریف
دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 19:44
ساق بند جابر ناجی جان مدافع حریف
مدافع جوان سیاه جامگان با کمک مهاجم استقلال از خطر بزرگی گریخت.

به گزارش "توپ 90"، مهم ترین تصویر دیدار استقلال و سیاه جامگان در روزی که مهاجمان استقلال موقعیت های زیادی را از دست دادند، مصدومیت شدید و خطرناک مدافع سیاه جامگان در نیمه اول بود.


دانای باغکی مدافع جوان سیاه جامگان برای باز نشدن دروازه این تیم تلاش زیادی انجام داد تا توپ را قبل از فرشید اسماعیلی در محوطه شش قدم تصاحب کند و همین موضوع باعث شد تا برخورد شدیدی با این بازیکن داشته باشد.


این مدافع سیاه جامگان در پایان دیدار درباره این لحظه خطرناک، تصریح کرد: ضربه‌ی بدی به سرم خورد که بعد از آن دیگر چیزی یادم نمی‌آمد و در از کل نیمه اول چیزی یادم نمی‌آید. فقط بچه‌ها گفتند که با بازیکن حریف سر به سر شدم و زبانم بین دندان‌هایم گیر کرده بود.


بعد از اینکه زبان این مدافع میان دندان های او گیر کرد و اجازه نفس کشیدن را از او گرفت، جابر انصاری مهاجم استقلال اولین بازیکنی بود که خود را به او رساند تا مانع از وقوع اتفاق ناگواری در زمین مسابقه شود و توانست پیش از آنکه کادرپزشکی سیاه جامگان در کنار این بازیکن حاضر شوند، این بازیکن را نجات دهد. مهاجم آبی های تهرانی با استفاده از ساقبند خود توانست دندان های این بازیکن را از هم جدا کند تا ضمن باز شدن راه تنفس، زبان این بازیکن نیز دچار مشکل نشود. اتفاقی که باعث شد تا مسئولان باشگاه سیاه جامگان پس از پایان بازی با حضور در رختکن، از او تقدیر کنند.


چهره ثبت شده جابر انصاری در هنگام وقوع این اتفاق نشان می دهد که وضعیت مدافع جوان سیاه جامگان تا چه اندازه حاد بود و چه خطر بزرگی از بیخ گوش این بازیکن گذشته است.


عکس رضا سعیدی پور