بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 4 - سویا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

دایی: باید با 4-5 اختلاف برنده می‌شدیم
دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 19:42
دایی: باید با 4-5 اختلاف برنده می‌شدیم
سرمربی سایپا می گوید حذف نشان دهنده ضعف مدیریت در فوتبال و جامعه ایران است.

به گزارش "توپ 90"، علی دایی سرمربی سایپا بعد از کسب پیروزی برابر نفت تهران با حضور در نشست خبری درباره این دیدار گفت: به همه هموطنانم به خاطر حادثه زلزله تسلیت می‌گویم. امروز شاهد بازی یک طرفه‌ای بودیم و از دقیقه یک تیم برتر میدان بودیم. به نظر من در کل ۹۰ دقیقه، نفت یک موقعیت نصفه و نیمه داشت ولی ما موقعیت‌های زیادی داشتیم که به خاطر سهل انگاری بازیکنانمان به گل نرسیدیم. نتیجه عادلانه این دیدار ۴ بر صفر یا ۵ بر صفر بود. ما در این دیدار مصدومان زیادی داشتیم ولی جوانانمان جواب اعتماد ما را دادند.


او درباره موقعیت‌های زیادی که تیمش از دست می‌دهد گفت: فوتبال است و بازیکنان من بیش از اندازه موقعیت از دست دادند. ما باید چند نفر اضافه کنیم تا بتوانیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم چون ممکن است با رفتن یک گل به دروازه‌مان بازی را از دست بدهیم. نفت در این دیدار تنها کاری که می‌کرد از توپ‌های بلند استفاده می‌کرد.


سرمربی سایپا درباره حذف نفت از لیگ قهرمانان آسیا بیان کرد: این نشان دهنده مدیریت ضعیف نه تنها در فوتبال ما بلکه در جامعه ما است. ما مدیرانی داریم که به هیچ عنوان این کاره نیستند. وزارت نفت، پارسال با چه پشتوانه‌ای نفت را به گروه قبلی داد؟ آنها حق همه را پایمال کردند. بر چه اصولی چنین تیم بزرگی را به چنین آدم‌هایی می‌سپارند. این افراد معلوم نیست چه دارند یا چه ندارند.


او درباره استفاده ازبازیکنان نوجوان مثل طاها شریعتی هم گفت: ما در استفاده از بازیکنانمان به با تجربه و کم تجربه نگاه نمی‌کنیم و هرکس که آماده باشد بازی می‌کند. طاها شریعتی می‌تواند در آینده مدافع قدرتمندی باشد.


دایی درباره دعوت شدنش به مراسم قرعه کشی جام جهانی هم گفت: من از شما این را می‌شنوم. هنوز دقیقا مشخص نیست.