بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 26 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرسپولیس 1 - نود ارومیه 0 (جام حذفی)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

طعنه تند کاپیتان تراکتورسازی به ستاره‌های سرخابی
یکشنبه, 28 آبان 1396 ساعت 23:26
طعنه تند کاپیتان تراکتورسازی به ستاره‌های سرخابی
کاپیتان تیم تراکتورسازی نسبت به بخشیده نشدن محرومیتش موضع گیری کرد.

به گزارش "توپ 90"، با اینکه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به تراکتورسازان برای بخشش یکماه از محرومیت مهدی کیانی چراغ سبز نشان داده بود، اما قرار گرفتن نام کیانی در بین محرومان هفته دوازدهم نشان داد که او همچنان نمی‌تواند برای تراکتورسازی به میدان برود. همین مساله باعث دلخوری شدید کاپیتان تراکتورسازی شده است.


کیانی که از ادامه محرومیتش ناراحت است، به خبرنگار "توپ 90" عنوان کرد: متاسفانه با وجود اینکه به من و باشگاه گفته بودند مقابل سپاهان می‌توانم بازی کنم، اما ناگهان در بین محرومان هفته نامم اعلام شد و دلیل این را نمی‌دانم. متاسفانه مسئولان فدراسیون به قول خود درباره کم شدن یکماه از محرومیت من عمل نکردند و نمی‌دانم چه بگویم.


وی ادامه داد: واقعا ناراحت هستم. از یک کاه، برای من کوه ساختند و متهم به هرچیزی شدم. بازهم گفتم ایراد ندارد؛ اما حالا که می‌خواهم به تیمم کمک کنم، آقایان سر حرف شان نایستادند و محرومیتم را نبخشیدند.
کاپیتان تراکتورسازی با طعنه به بخشش محرومیت بازیکنان سرخابی پایتخت که متهم به قلیان کشیدن بودند، بیان کرد: ما یک شوخی کردیم، دوماه محروم مان کردند؛ اما می‌بینیم برای برخی بازیکنان دیگر خیلی راحت می‌گویند فتوشاپ و ساختگی بوده و محرومیت‌شان را می‌بخشند. اینطور که نمی‌شود. آقای تاج شخصا دستور داده بود یکماه از محرومیتم کسر شود اما این اتفاق رخ نداد.


کیانی در پایان افزود: امیدوارم دیگر هیچ فوتبالیستی محروم نشود. محرومیت برای هر فوتبالیستی بی انصافی است و شرایطش را سخت می‌کند. امیدوارم بتوانم به زودی به تیمم کمک کنم و برای تراکتورسازی در لیگ برتر به میدان بروم.