بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 21 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ناپولی 2-1 میلان؛ شکست روسونری در سن پائولو
یکشنبه, 28 آبان 1396 ساعت 01:28
ناپولی 2-1 میلان؛ شکست روسونری در سن پائولو
ناپولی در ادامه نتایج خوبش در رقابت های این فصل موفق شد در خانه مقابل میلان به پیروزی 2-1 دست پیدا کند.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان مائوریسیو ساری که در این فصل به تیمی شکست ناپذیر تبدیل شدند، در دیدار امشب مقابل میلان هم نمایش بسیار خوبی داشتند و در نهایت توانستند به یازدهمین پیروزی این فصل شان دست پیدا کنند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در ادامه تیم میزبان رفته رفته بازی را در دست گرفت و چیزی نمانده بود که خوسه کایخون در دقیقه 12 ناپولی را پیش بیندازد اما او نتوانست از ارسال اینسینیه به خوبی استفاده کند.

برتری ناپلی ها ادامه داشت و میلانی ها به سختی به دنبال بسته نگه داشتن دروازه شان بودند اما سرانجام در دقیقه 33، قفل دروازه دوناروما باز شد. روی پاس عالی جورجینیو بود که اینسنیه در محوطه جریمه میلان صاحب موقعیت شد و با یک شوت تماشایی، دروازه را باز کرد.

البته ابتدا کمک داور به نشانه آفساید، پرچمش را بالا برد اما داور با بازبینی ویدئویی صحنه، گل را پذیرفت تا ناپولی پیش بیفتد.

بعد از این گل هم برتری ناپولی ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که این تیم در دقیقه 37 به گل دوم برسد اما دخالت به موقع رومانیولی، دروازه میلان را بسته نگه داشت.

در دقایق پایانی این نیمه میلانی ها تلاش کردند تا گل خورده را جبران کنند اما باز هم این ناپولی بود که موقعیت های خطرناک تری ایجاد کرد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

ادامه دارد....