بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

تراکتورسازی به دنبال انتقام از سپاهان
شنبه, 27 آبان 1396 ساعت 20:44
تراکتورسازی به دنبال انتقام از سپاهان
سپاهان تنها تیمی بود که فصل گذشته موفق شد در دو دیدار رفت و برگشت تیم تراکتورسازی را شکست دهد.

به گزارش "توپ 90"، فصل گذشته دیدار رفت تراکتورسازی برابر سپاهان در تبریز و ورزشگاه یادگار امام برگزار شد؛ دیداری که در پایان با نتیجه 2 بر 1 به سود شاگردان عبدالله ویسی خاتمه یافت.


در دیدار برگشت عبدالله ویسی از تیم رفته بود و کرانچار که آن روزها نتایج خوبی کسب می کرد، هدایت تیم را برعهده داشت.


طلایی پوشان در آن مقطع به دنبال کسب رتبه چهارم و گرفتن سهمیه آسیایی بودند و تراکتورسازی هم با امیرقلعه نویی برای کسب رتبه دوم با استقلال تهران رقابت داشت.


در دیدار برگشت اگرچه اتفاقات بدی برای سپاهان رقم خورد و آنها مسعود حسن زاده را به دلیل پارگی رباط صلیبی از دست دادند؛ ولی در نقش جهان با نتیجه 2 بر صفر موفق به کسب پیروزی برابر حریف خود شدند تا امید زیادی برای کسب رتبه چهارم داشته باشند؛ اگرچه هر دو تیم سپاهان و تراکتورسازی در پایان به اهداف خود نرسیدند؛ سپاهان فصل را در رتبه پنجم خاتمه داد و تراکتورسازی بعد از استقلال دوم شد.


گل مهرداد محمدی در دیدار رفت که با استارتی از وسط زمین و نفوذ به محوطه جریمه به ثمر رسید و مصدومیت مسعود حسن زاده در دو دیدار رفت و برگشت که 6 امتیاز حساس برای طلایی پوشان به همراه داشت، خاطرات تلخ و شیرین آنها از مصاف با تراکتورسازی در فصل گذشته است و در سوی دیگر تراکتورسازی با یحیی گل محمدی در پی کسب امتیاز از ورزشگاه نقش جهان خواهد بود تا خاطرات تلخ فصل گذشته از ذهن هواداران تبریزی پاک شود.