بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

درخواست سرمربی تونسی از سروش و دیگر خارجی ها
جمعه, 26 آبان 1396 ساعت 23:18
درخواست سرمربی تونسی از سروش و دیگر خارجی ها
سرمربی تونسی الخور در اولین دیدار برابر تیم انتهای جدولی قطر قرار می گیرد.

به گزارش "توپ 90"، تیم الخور قطر در اولین دیدار خود بعد از پایان روزهای فیفا، برابر باشگاه قطر به میدان خواهد رفت و این دیدار اولین تجربه ناصیف البیاوی سرمربی تونسی و جوان این تیم است. این دیدار در ورزشگاه بن حمد که ورزشگاه خانگی باشگاه قطر است، برگزار می شود.


الخور شروع موفقی در لیگ ستارگان قطر نداشت و به همین دلیل سرمربی تونسی این تیم به تازگی در این باشگاه جانشین سرمربی قبلی شده تا وضعیت این تیم در لیگ ستارگان قطر تثبیت شود. این سرمربی جوان در اولین گام به سراغ تغییرات در وضعیت بدنی بازیکنان رفته و از آنها خواسته تا با افزایش تمرکز، باعث کاهش اشتباهات تیم شوند.


این سرمربی تونسی تلاش کرده تا با بهبود فضای تیم به بازیکنان کمک کند تا از شرایط بحرانی فاصله بگیرند. او در آخرین تمرین از بازیکنان خارجی این تیم یعنی سروش رفیعی، مادیسون و لوسیانو خواسته تا تفاوت خود را نسبت به بازیکنان دیگر نشان دهند و انتظار می رود تا دیداری تهاجمی برابر تیم قطر به نمایش بگذارند.


الخور با 4 امتیاز در رده یازدهم و قطر با 3 امتیاز در رده پایانی لیگ ستارگان قطر حضور دارند و در 5 بازی پایانی خود نتایج بسیار بدی کسب کردند تا این دیدار تا اندازه زیادی وضعیت تیم های انتهای جدولی را مشخص کند.