بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

واکنش به شایعه ارتباط حسین فرکی با جادوگر!
پنجشنبه, 25 آبان 1396 ساعت 18:38
واکنش به شایعه ارتباط حسین فرکی با جادوگر!
دستیار و دوست حسین فرکی اعلام کرد حاضر است به کمیته اخلاق برود و همه شایعات درباره ارتباط با جادوگر را از بین ببرد.

به گزارش "توپ 90"، با مطرح شدن مسائل متعدد درباره جادوگری در فوتبال هرروز یک برگ جدید درباره این اتفاقات رو می شود و حالا کار به جایی رسیده که نام حسین فرکی نیز به میان آمده است.


درباره حسین فرکی، مدافع فصل گذشته سایپا برخی مسائل را مطرح کرد. ابراهیم شکوری بازیکن سابق پرسپولیس که سال گذشته توسط فرکی از سایپا کنار گذاشته شد، در مصاحبه ای اعلام کرد: «در جریان یکی از تمرینات سایپا، فردی که مشخص بود با یکی از مربیان تیم ارتباط داشت از پشت فنس‌ها فریاد می‌زد که پولش را بدهند. این فرد مدعی بود با توافق مالی که با یکی از مربیان تیم داشته، توانسته سپاهان را قهرمان لیگ کند. وقتی عضو کادر فنی تیم دید که او در حال افشاگری است، سریعا به سمت این جادوگر رفت و او را از محل تمرین ما دور کرد. آن فرد که لباس روحانی بر تن می‌کرد، یک‌بار از خود من هم پول خواست و وقتی که به او جواب رد دادم، انگار طلسم شدم. من برای کسی که لقب مربی اخلاق را به خود اختصاص داده؛ اما از جادوگری برای موفقیت استفاده می‌کند، متاسفم.»


یکی از افرادی که در سال های گذشته همواره کنار حسین فرکی بوده است، احمد سجادی است. مربی دروازه بان های سابق تیم ملی که در سپاهان، فولاد و سایپا در کادرفنی فرکی حضور داشت.


سجادی درباره مسائل مطرح شده پیرامون ارتباط فرکی و خودش با جادوگر عنوان کرد: واقعا برایم عجیب است که چرا آقایان به جای بررسی معضلات جدی فوتبال به حرف‌های خاله‌زنکی توجه می‌کنند. سابقه من و حسین فرکی برای همه مردم ایران روشن است. همه می‌دانند ما اصلا اهل چنین خرافاتی نیستیم و اعتقادات مذهبی محکمی داریم. کسی که آقایان ادعا می‌کنند در تمرین تیم سایپا پشت فنس‌ها بوده یکی از روحانیونی است که من برای ساختن مسجد و سایر کارهای خیریه به او کمک می‌کردم. دلم نمی‌خواهد حرفی از کارهای خیریه‌ام به زبان بیاورم؛ اما الان باید این را بگویم که آن فرد هیچ ارتباطی با جادو و جمبل نداشت.


سجادی درباره این‌که اگر به کمیته اخلاق احضار شود، چه واکنشی نشان می‌دهد، گفت: به هر کجا که احضار شوم، می‌روم چون هیچ کاری برخلاف قوانین فدراسیون و روح فوتبال انجام نداده‌ام. برایم جای تعجب دارد چرا فوتبالیست تحصیلکرده‌ای مثل ابراهیم شکوری چنین حرف‌هایی زده و حرمت‌ها را از بین برده است. کنار گذاشته‌شدن او از سایپا با تصمیم فرکی و به دلایل فنی بود؛ نه چیز دیگر. فکر می‌کنم مردم، من و حسین فرکی را به خوبی می‌شناسند و لازم نیست من بخواهم از خودم دفاع کنم. در این ماجرا قضاوت را به مردم واگذار می‌کنم.