بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 22 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی مس کرمان 3 - خونه به خونه 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

نیمار با چه مبلغی می تواند از PSG جدا شود؟
چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 22:52
نیمار با چه مبلغی می تواند از PSG جدا شود؟
برنامه تلویزیونی اسپانیایی ال چیرینگیتو اعلام کرد که نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، بندی در قراردادش دارد که براساس آن می تواند از این باشگاه جدا شود.

به گزارش "توپ 90"، نیمار تابستان گذشته با انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن رفت و به گران ترین بازیکن تاریخ تبدیل شد.

اما به تازگی شایعاتی در مورد نارضایتی این ستاره برزیلی از شرایطش در پارک دو پرنس منتشر شده و هرچند خود او این موضوع را رد کرده؛ اما همچنان اخباری در مورد بازگشت او به لالیگا و پیوستنش به رئال مادرید شنیده می شود.

اکنون برنامه ال چیرینگیتو از بندی در قرارداد او خبر داد که بر اساس آن، او می تواند از پاری سن ژرمن جدا شود. بند جدایی قرارداد در لیگ فرانسه مانند اسپانیا اجباری نیست و به همین دلیل، باشگاه ها ترجیح می دهند که چنین بندی را در قرارداد بازیکنان شان قرار ندهند و دقیقا به همین دلیل بود که پاری سن ژرمن و لیورپول توانستند مانع از انتقال مارکو وراتی و فیلیپ کوتینیو به بارسلونا شوند.

اما چیرینگیتو اعلام کرد که نیمار بندی 222 میلیون یورویی برای جدایی اش از پاری سن ژرمن در قراردادش گنجانده که دقیقا برابر با مبلغی است که این باشگاه برای خرید او به بارسلونا پرداخت کرده است.

نیمار که این هفته در دو دیدار دوستانه مقابل ژاپن و انگلیس برای برزیل به میدان رفت، در کنفرانس مطبوعاتی دیدار مقابل ژاپن شایعات در مورد نارضایتی از شرایطش در پاری سن ژرمن را رد کرد و تاکید کرد هیچ مشکلی در این باشگاه ندارد.