بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 29 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی بارسلونا 4 - سویا 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پشیمانی بازیکن بارسلونا از بازی برای اسپانیا
چهارشنبه, 24 آبان 1396 ساعت 22:51
پشیمانی بازیکن بارسلونا از بازی برای اسپانیا
منیر الحدادی، بازیکن بارسلونا که به صورت قرضی برای آلاوس بازی می کند، قصد دارد برای تیم ملی مراکش به میدان برود، ولی فیفا به وی چنین اجازه ای را نمی دهد.

به گزارش "توپ 90"، منیر الحدادی از والدینی مراکشی در سن لورنزو اسکوریال، منطقه ای در حومه مادرید متولد شد و سپس در آکادمی فوتبال بارسلونا رشد یافت. او از سال 2014 به تیم اول بارسلونا رسید و در ابتدا به قدری خوش درخشید که توسط ویسنته دل بوسکه به تیم ملی اسپانیا نیز دعوت شد.

او 8 سپتامبر و در دیداری از مرحله مقدماتی یورو 2016 برابر مقدونیه به مدت 13 دقیقه به میدان رفت. دیداری که با برتری 5-1 لاروخا به اتمام رسید.

در همان مقطع مراکشی ها تلاش زیادی کردند تا منیر را متقاعد کنند که برای وطن مادری اش به میدان برود؛ ولی او رویای بازی برای اسپانیا را در سر داشت. منیر دیگر به تیم ملی اسپانیا دعوت نشد و حالا همان 13 دقیقه باعث شده تا او طبق قوانین فیفا نتواند برای مراکش هم به میدان برود.

طبق ادعای روزنامه الصباح کازابلانکا، منیر رسما به فیفا درخواست داده تا مجوز بازی او برای تیم ملی مراکش صادر شود. او از فدراسیون فوتبال مراکش نیز خواسته است تا در این مورد از وی حمایت کنند. منیر که از تصمیم سه سال پیش خود برای انتخاب اسپانیا پشیمان به نظر می رسد، قصد دارد با تیم ملی مراکش در جام جهانی روسیه حاضر باشد و برای این منظور چشم به مساعدت فیفا دارد.